Niech lepiej poprzestanie na niemieckim
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 września 2021, 19:28
Tracę wiarę w ludzkość
Odpisz
2 lutego 2020, 07:11
O nie zaraz będzie czwarty rozbiór jeżeli będzie śpiewała hymn Austrii
Odpisz
5 stycznia 2020, 19:18
Mamy problem...
Odpisz
14 października 2019, 21:25
Najgorsze jest to że śpiewała hymn III Rzeszy
Odpisz
14 października 2019, 21:58
@Dcktun: ło kurła
Odpisz
15 października 2019, 07:59
@Dcktun: hymn 3 Rzeszy = hymn dzisiejszych Niemiec
Odpisz
15 października 2019, 15:35
Nie
Odpisz
15 października 2019, 15:45
@VixiV: to jak to jest w końcu
Odpisz
15 października 2019, 18:21
@obustronna: Jednak osoba nade mną ma rację, bo hymn Niemiec to trzecia zwrotka hymnu Trzeciej Rzeszy.
Odpisz
Edytowano - 15 października 2019, 16:26
Mówię wam Godlewska wiedziała że niedługo są wybory do euro parlamentu.
I pewno jeszcze jest za Korwinem eurosceptyczna. Na 100%
Odpisz
14 października 2019, 23:30
Jej dłonie są serio dziwne
Odpisz
15 października 2019, 12:51
@Rozyv:
Odpisz
14 października 2019, 21:19
Odpisz
15 października 2019, 07:37
@seba27113: Masz więcej takich obrazków z roblox?
Odpisz
14 października 2019, 22:52
Rozbiory będą pytanie kogo - Polski czy jej
Odpisz
15 października 2019, 07:30
@AnanasXD: Ja bym jej nawet kijem nie tknął
Odpisz
15 października 2019, 07:01
Dobra wiecie co zróbmy hurtowo memy z najlepszych komentarzy spod tego video
Bo tego jest w kij
Odpisz
14 października 2019, 23:31
Jeszcze trzeba będzie za to jakieś reparacje płacić.
Odpisz
15 października 2019, 00:03
@DiabVCH: To niech Niemcy nam zapłacą reparacje, za to wszystko co nam zrobili.
Odpisz
Edytowano - 15 października 2019, 06:46
@Hofer: to zapłacimy tylko Rosji i Austrii
Odpisz
15 października 2019, 01:14
Czy Ja o czymś nie wieeem?
Odpisz
14 października 2019, 22:04
Co jest ku*wa nie tak z jej dłońmi
Odpisz
14 października 2019, 23:24
@kosmiczny_kamien: Solarium.
Odpisz
12 października 2019, 20:07
Ah shit here we go again
Odpisz
14 października 2019, 21:06
@HusariaTV:
Odpisz
14 października 2019, 21:18
@HusariaTV: No ku*wa znowu to samo
Odpisz
14 października 2019, 21:59
@HusariaTV: nie cieszysz się z powrotu do pracy?
Odpisz
14 października 2019, 21:22
To co będzie jeśli zaśpiewa hymn Rosji
Odpisz
12 października 2019, 20:53
A co z Japonią było?
Odpisz
12 października 2019, 21:29
@LEWANDOSKIOrzelPOski: Nasi adwersarze podczas II wojny światowej.
Odpisz