Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jestem_fajny

12 kwietnia 2021, 12:27

Ja jestem przyjacielem przyrody

Avatar
Konto usunięte

18 października 2019, 21:33

Le wykres zmian temperatury i stężenia CO² w atmosferze

Avatar
Konto usunięte

10 października 2020, 12:31

lewica i tak nie zrozumie i dalej będą mówić że to przez człowieka

Avatar darcus

18 października 2019, 21:00

Moim zdaniem o Boże o ku*wa powinno być już po pierwszym akapicie

Avatar Legolas9988

18 października 2019, 20:28

Zastanawiam się, kiedy zwierzaki nas wybiją, albo rośliny Plants vs Zombies be like.

Avatar Kinga_Kenobi

18 października 2019, 20:15

Nie żeby coś ale powinno być 'la' (chodzi mi o tytuł) bo zmiana klimatu to rodzaj żeński

\______/

Avatar
Konto usunięte

15 października 2019, 10:51

Ale to nie jest tak, że ludzie zabijają ziemię. Życie na ziemi przetrwało wiele poważniejszych katastrof niż globalne ocieplenie. Gady i owady doskonale sobie poradzą w cieplejszym klimacie. Ludzie już niestety nie. Ale chociaż pustynna rasa inteligentnych jaszczurów będzie miała fajne rzeczy do wykopywania za parę milionów lat.

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 15 października 2019, 12:42

Może w czas choć część z nas spie**oli na inne planety i zacznie cuś hodować (Na Marsjańskiej glebie da się uprawiać... Chmiel ;))

Avatar Towarzysz777

15 października 2019, 12:43

@Towarzysz777: Nie najemy się ale doznania będą ciekawe

Avatar Mozimo

15 października 2019, 10:43

No właśnie ku*wa macie żyć w stagnacji bo ziemię zatruwacie, a nie jakieś internety i statki kosmiczne budujecie. Wracać do jaskiń robaki, bo z zasobów korzystać nie wolno

Avatar InterStella

15 października 2019, 10:34

Ziemia chan to już przeżytek, czas na Dodge earth

Avatar
Konto usunięte

15 października 2019, 10:35

@InterStella: doge*

Avatar InterStella

15 października 2019, 10:38

A może stara się robić uniki, a ty tego nie widzisz?

Avatar
Konto usunięte

15 października 2019, 10:36

Akurat ziemia wystarczy,że zrobi parę kataklizmóe i po ludziach.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

Brawo za czujność!

Lekko nie będzie

Nieuczciwa ocena

Ikony

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka