Ona po prostu płacze, bo jej nauczyciel jest smutny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Totalnie
Nieuczciwa ocena
Angielskie śmieszki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 października 2019, 16:59
Może ma 18 lat
Odpisz
18 października 2019, 20:09
ale chyba są jakieś zasady które mówią że nawet jak legalnie można to z uczennicą nie można
Odpisz
18 października 2019, 20:48
@Superkometa: Ja się tego dowiedziałem z serialu Przyjaciele, ale miałem wątpliwości, ponieważ ta zasada mogła występować jedynie w USA, niekoniecznie w Polsce.
Odpisz
19 października 2019, 08:42
Nawet, jeśli to nie obowiązuje (a obowiązuje) to zaraziła się Hivem, a to słaby deal za dostanie 6 z przyrki
Odpisz
19 października 2019, 09:26
Odpisz
29 października 2019, 21:58
@EnderKGunner34:
Odpisz
24 października 2019, 14:31
W Niemczech by się ucieszyła.
Odpisz
19 października 2019, 09:22
Plot twist: to dziewczyna była pierwszą nosicielką hiv i zaraziła nauczyciela
Odpisz
19 października 2019, 00:35
O nie...
Jezu jak ja szanuję za humor tego typu XD
Odpisz
16 października 2019, 15:44
Standardowe pytwnie
Odpisz
16 października 2019, 18:57
@SynMarnotrawny: niestandardowa odpowiedź
Odpisz
18 października 2019, 20:05
@SynMarnotrawny: Postać pochodzi z anime, pt. Araburu Kisetsu no Otome-domo yo
Odpisz
18 października 2019, 21:03
@Kubot123: Dziękuję dobry człowieku/ helikopterze szturmowy/inne dziwne płcie i stany skupienia
Odpisz
18 października 2019, 21:04
@SynMarnotrawny: Nie ma za co, trzeba sobie pomagać
Odpisz
16 października 2019, 14:31
Odpisz
16 października 2019, 14:32
@Oloest:
Odpisz
16 października 2019, 14:49
@Oloest: aresztować go!
Odpisz
18 października 2019, 20:07
ten nauczyciel:
Odpisz
18 października 2019, 20:04
Dramat nosicielki
Odpisz
16 października 2019, 21:19
Jakie to anime ?
Odpisz
17 października 2019, 15:38
@Kamillo9915: .
Odpisz
Edytowano - 18 października 2019, 20:03
@Kamillo9915: Postać pochodzi z anime, pt. Araburu Kisetsu no Otome-domo yo
Odpisz
16 października 2019, 16:05
Nie ma takiej oceny jak 6+, no chyba że w Niemczech ale wtedy po naszemu jest 1+
Odpisz
16 października 2019, 19:51
@Placwaniak: Za moich czasów w podstawówce była taka ocena
Odpisz
18 października 2019, 20:01
@Placwaniak: wyobraź sobie że w niektórych szkołach jest ocena 0
Odpisz
18 października 2019, 21:29
to jak nie napiszesz kartkówki/testu
Odpisz
18 października 2019, 21:30
a co to ma do rzeczy z moim komentarzem? Pozatym w większości szkół jest ocena "0" która oznaczać że uczeń ma coś do zaliczenia bo go np. Nie było go w dniu kiedy był sprawdzian i 0 informuje go że musi to zaliczyć a ma na to tydzień.
Odpisz
19 października 2019, 08:45
0 zamienia się w jedynkę po określonym czasie jak nie napiszesz zaległej kartkówki, ale oceny 6+ nie ma, bo 6 to już 100% z wypracowania
Odpisz
19 października 2019, 09:15
@Placwaniak: specjalnie jest to aż tak bardzo przesadzone, że ma aż tak wysoką ocenę aby bylo więcej kontrastu
Odpisz
19 października 2019, 10:21
@Yoda_MLG: dzięki za wyjaśnienie
Odpisz
16 października 2019, 23:47
Odpisz
16 października 2019, 14:12
dear god
Odpisz