Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

19 października 2019, 23:34

a zdarzało się, zdarzało.

Avatar Peroczek

20 października 2019, 00:01

* maximal very ultra mega super havy breathing*

Avatar old_account

Edytowano - 3 listopada 2019, 13:45

kiedyś na profilu chciałeś szablon avka ale mam konto tylko na aplikacji i nie mogę się zalogować na jeja z przeglądarki. Zrób screen i przytnij

Avatar
Konto usunięte

3 listopada 2019, 15:39

@old_account: To też się nada dzięki

Avatar old_account

3 listopada 2019, 16:06

nie ma za co

Avatar Crln_7

20 października 2019, 11:51

Miałem tak

Avatar VincyI

20 października 2019, 11:28

(wiem że martwe ale musiałem)

Avatar OstatniSith2005

21 października 2019, 15:04

@VincyI: Memy przecież są żywe na zawsze. Czyń je żywymi na zawsze.

Avatar
Konto usunięte

17 października 2019, 16:02

Takie coś zdarza się tylko raz na 23567854 przypadków

Avatar Sergiusz1234

17 października 2019, 17:51

a nie raz na 241543903?

Avatar Tamron

19 października 2019, 22:26

No mi się zdarza regularnie
Albo tak: jak ustępowałem to tak było, teraz rzadko ustępuję, bo często nawet starsze osoby wolą postać (nie pytajcie dlaczego, mówię z czym się spotkałem)

Avatar Towarzysz777

19 października 2019, 22:29

@Tamron: Ja w Krakowie cały czas w tramwajach spotykam się ze starszymi ludźmi i tym ich "Dziękuję, postoję", albo "Nie nie, ja zaraz mam przystanek"

Avatar Wacpanna

20 października 2019, 07:01

@Towarzysz777: w tramwajach przede wszystkim. Bo jak wyjeżdżasz poza miasto to już są tam stare babcie co się pchają

Avatar Aramil1993

20 października 2019, 04:51

Mi praktycznie zawsze tak odpowiadały jak chciałem im ustąpić miejsca, dlatego nie rozumiem tego hejtu na staruszki co rzekomo pchają się w autobusach. Choć być może to kwestia miejscowości.

Avatar Wacpanna

20 października 2019, 06:58

@Aramil1993: u mnie też niektórzy mówią, że postoją ale jak jest pętla to jest strasznie. Prawdziwa bitwa. Wszyscy już się pchają na krawężniku a jak autobus podjeżdża to wszyscy jeb to autobusu, w większości stare babcie żeby tylko zająć wolne miejsca

Avatar Huitzilopochtli

20 października 2019, 00:56

A potem z ryjem obrażony stoi xd

Avatar Bobsom

20 października 2019, 00:00

I potem narzeka że nikt jej nie ustąpi

Avatar Peroczek

20 października 2019, 00:02

@Bobsom: and thats fact

Avatar normik_dwa

19 października 2019, 22:44

>wysiadam na następnym
>NIE NIE PROSZE USIASC
>nie potrzeba
>ZAMKNIJ MORDE I SIADAJ

Avatar Weronikxxa

19 października 2019, 22:18

hmm

Avatar minecraft007

19 października 2019, 21:59

U mnie ostatnio babcia jakaś mówiła w autobusie że ona postoi bo młody to się jeszcze nastoi

Avatar darcus

19 października 2019, 21:54

Mi się to zdarza ciągle xD
Za to dziś spotkał mnie prawdziwy ewenement. Jechałem z dziewczyną tramwajem i jakiś dziadek SAM Z SIEBIE POPROSIŁ JĄ ŻEBY DAŁA MU USIĄŚĆ.
Wielki szacun za to dla gościa. Mniejszy za to jak śmierdział :v

Avatar Ares011

19 października 2019, 21:43

Mi się to zdarza często ale nie ustępuje aż nie usiądzie

Avatar Gaiaphage

19 października 2019, 21:07

Moja babcia też wolała postać w autobusie, czasem starszym osobom jest ciężej wstać i te 2 przystanki wolą postać sobie.

Avatar
Konto usunięte

17 października 2019, 15:30

To podstęp

Avatar Strielok

17 października 2019, 15:34

potem powie swoich znajomych że kolejny gówniarz nie ustąpił jej miejsca

Avatar old_account

17 października 2019, 15:42

@Strielok: prawda

Avatar Azkis

17 października 2019, 16:09

@Strielok: i okazuje się że jej znajome siedzą obok i wszystko słyszysz

Avatar Frutti56

17 października 2019, 16:04

Pewnie wcześniej ją je**li prądem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przypałowo

Nieuczciwa ocena

Trzeba brać osobną torbę

Nie są aż takie pyszne

Ładne rzeczy

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka