Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Litereallysheep1

Edytowano - 28 października 2022, 23:10

Rel i rozwalić mu tą fajke waloną.

Trują tylko ludzi wokół i siebie.

Avatar Geometeor

29 marca 2014, 10:50

Ja wtedy biegnę przed niego

Avatar daniel98xd

29 sierpnia 2013, 21:45

papierosy to pochłaniacz kasy i gówno

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar HYPER_SMOKI

Edytowano - 20 października 2013, 21:17

@sectus: Bardzo dobry ojciec, nie umiał odmówić dziecku XD
Jest na takie rodzicielstwo nazwa: Patologia
Ja sam widziałem taką akcje, przyszedł ojciec z dzieckiem, kasjerka oddaje resztę ojciec mówi do dziecka weź to dla ciebie a dziecko odmawia,zaczynają się kłócić i dzieciak mówi'' ta wezmę a ty mnie znowu pobijesz że resztę twoją wziąłem'' wszyscy w kolejce zdębieli. A Ojciec był pijany, co było widać i czuć.

Avatar sectus

20 października 2013, 21:22

mało... rekord jeja to około 200

Avatar chihuahua111

13 września 2013, 07:50

Nie jesteś z tym sam :/

Avatar tu_2000

2 września 2013, 12:26

ja też

Avatar Lolien1

31 sierpnia 2013, 18:09

Jeszcze mało, że zakazali palić na przystankach i w knajpach? Jak komuś przeszkadza, zawsze może założyć maske przeciwgazową.

Avatar elementiro

31 sierpnia 2013, 18:24

@Lolien1: Niech zgadnę: sam palisz, prawda? ._.

Avatar Lolien1

31 sierpnia 2013, 19:02

@elementiro: Paliłem. Skończyłem już z tym.

Avatar wilku00034

31 sierpnia 2013, 19:32

@elementiro: ja nie palę i go popieram

Avatar elementiro

1 września 2013, 12:10

@Lolien1: Spoko. Zabronione nie jest, ale pierdzieć też nie wypada w publicznych miejscach. A dym papierosowy śmierdzi gorzej od gazów jelitowych. I jest niezdrowy. Ale spoko. Każdy ma prawo do własnej opinii.

Avatar HYPER_SMOKI

31 sierpnia 2013, 21:32

popieram, szczególnie jak w zimę zasmradzają, bo w lato po prostu trasę zmieniam, czasem na lepszą w cieniu hehe :)

Avatar Mnich1

31 sierpnia 2013, 18:52

Mnie też to w***ia ale da się przez to przetrwać.

Avatar EMO1112

31 sierpnia 2013, 18:49

To tak zwane ,, palenie bierne ,, osoba która pali blisko ciebie wydycha dm który ty potem wdychasz ;D

Avatar Patryk933

31 sierpnia 2013, 18:10

Mój tata pali,ale jak obok mnie stoi to nie mam takiej ochoty :3

Avatar slimak980

29 sierpnia 2013, 13:27

Ja nie lubię gdy ktoś pali przy mnie
I przechodniów z fajką w ryju a ja muszę wąchać ten dym papierosa fuj

Avatar PolskiKaktusPL

29 sierpnia 2013, 14:42

@slimak980: Witaj w klubie :_____:

Avatar slimak980

29 sierpnia 2013, 14:44

@PolskiKaktusPL: W nagrodę strzałka może być

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Dwa oblicza

Niegrzeczny Oskarek

Drewniany kominek

Hobby dla faceta

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka