Oni są Bogami w swojej klasie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ładne rzeczy
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 maja 2021, 07:55
Nie żeby coś, ale każdy w podstawówce wie skąd się biorą dzieci.
Odpisz
19 października 2019, 15:40
Ziomek który ogarnia potęgi, pierwiastki i inne cuda
Odpisz
19 października 2019, 15:40
@D0minik: Wołał mnie ktoś?
Odpisz
19 października 2019, 15:44
@Antonio331: Ja też ogarniam matmę ;)
Odpisz
19 października 2019, 15:47
@D0minik: Mmm
Odpisz
19 października 2019, 15:48
@Antonio331: Akurat ocenki nie aż takie dobre, ale wierz że ogarniam.
Odpisz
Edytowano - 19 października 2019, 15:48
@Antonio331: Kurde lepiej ode mnie.
W sumie ja sie nic nie ucze. Tylko na lekcji uważam
Odpisz
21 października 2019, 13:18
@Antonio331: od kiedy 5-, 5 i 4+ to "nie takie dobre ocenki"? xD
albo jesteś w 4 klasie podstawówki albo jesteś kujonem absolutnym
Odpisz
21 października 2019, 13:30
@Krzyzak_Ball: No 8 kl, ale chce 5 na koniec roku
Odpisz
21 października 2019, 13:31
@Antonio331: no to z takimi ocenami wyjdzie ci 5
Odpisz
21 października 2019, 13:31
@Krzyzak_Ball: Narazie wychodzi
Odpisz
21 października 2019, 13:33
@Antonio331: powodzenia, a tak btw, kujonujesz dla pieniędzy ze stypendium czy dla swojego zadowolenia?
Odpisz
Edytowano - 21 października 2019, 13:37
@Antonio331: HMMMM
Odpisz
21 października 2019, 13:41
@Krzyzak_Ball: Jakiego stypendium jak ja do podstawowki chodzę, tak o sie staram uczyć w miarę dobrze.
Odpisz
21 października 2019, 13:43
Common Ty kujonie co jest
Odpisz
21 października 2019, 13:44
@Antonio331: w 7 i 8 jest stypendium 200-500 zł na miesiąc ale nie pamiętam za co dokładnie
Odpisz
21 października 2019, 13:58
@Antonio331: u mnie w podbazie za średnią chyba 5.30 czy chyba nawet wyżej dostaje się 200zł na koniec
Odpisz
21 października 2019, 14:04
@Krzyzak_Ball: Cooo ja też chce.
Odpisz
21 października 2019, 14:08
@Antonio331:
Odpisz
21 października 2019, 14:16
@Antonio331: Poczekaj na logarytmy, punkty procentowe, algorytmy i wiele pięknych dziedzin, które nie dały mi spać tyle je**nych lat
Odpisz
21 października 2019, 14:33
@Antonio331: sam do końca nie wiem co odpi***alam bo w tym roku jeszcze żadnej czwórki nie dostałem xd
Odpisz
21 października 2019, 14:35
Ja 4+ i 2- z historii ekhem
Odpisz
Edytowano - 21 października 2019, 14:37
@Antonio331: moja najgorsza średnia to 5.00 z chemii i GZRD xd
Odpisz
21 października 2019, 14:39
GZRD?
Odpisz
21 października 2019, 14:40
@kacp80: Gospodarowanie zasobami rzeczowym i i dokumentowanie zdarzeń gospodarczych. :)
Odpisz
21 października 2019, 14:40
To teraz się przyznaj do której klasy chodzisz?
Odpisz
21 października 2019, 14:47
@Antonio331: 1TE (T)
Odpisz
21 października 2019, 15:46
Jaki kujon
Odpisz
21 października 2019, 15:54
Ja w technikum skupiam wyłącznie uwagę na zawodowych, a Ty mi tu o chemii gościu xD Rgeioś, Sysene, Podbee, techil tak, ale chemia ha tfu :p
Odpisz
21 października 2019, 16:27
@Towarzysz777: no wiesz ale na świadectwie maturalnym oceny będę miał z chemii fizyki biologi i geografii z klasy 1 bo tylko przez ten rok mam te przedmioty
Odpisz
21 października 2019, 20:04
@Antonio331: skąd masz taką stronkę z ocenami?
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2020, 13:29
@D0minik: dominik wiesz że wszyscy teraz wiedzą jak masz na nazwisko
Odpisz
8 stycznia 2020, 13:38
@Nikodem8378: Wiem, no i co? xd
Nikt chyba nie będzie mnie szukał XD
Odpisz
8 stycznia 2020, 15:19
@D0minik: ale osoba która ciebie w realu widziała i będzie wiedziała gdzie założyłeś konto
Odpisz
8 stycznia 2020, 15:25
@Nikodem8378: Możliwe, ale nie znam żadnego jejaka w realu
Odpisz
21 października 2019, 18:30
Jeszcze dzieciak który zawsze ma rozmienić lub pożyczyć i nie upomina się o dług
Odpisz
21 października 2019, 15:50
Zaraz to ja jestem bogiem wszystkiego bo wiem to i to i wiele wiecej
Odpisz
Edytowano - 19 października 2019, 16:28
W moim przypadku czerwony to był poza tronem. Nie pytać. (Moja 1 z 2 podstawówek była tak poje**na, że jakbym spisał to co tam się odpi***alało to ku*wa Władca Pierścieni mógłby się schować.)
Odpisz
19 października 2019, 17:58
@DarthVadet35: Dajesz pls
Odpisz
19 października 2019, 18:09
@Denom: Dobra zacznę od klas 1-3 i przejdę do 4. Wleci późno.
Odpisz
19 października 2019, 19:11
@DarthVadet35: nadal czekam
Odpisz
21 października 2019, 12:01
@Denom: .
Odpisz
21 października 2019, 12:17
@DarthVadet35: .
Odpisz
21 października 2019, 13:11
@DarthVadet35: .
Odpisz
21 października 2019, 14:37
@DarthVadet35: .
Odpisz
19 października 2019, 17:58
A co jeżeli wiedziałem wtedy oba?
Odpisz
19 października 2019, 15:40
Chyba skąd sie biorą dzieci
Odpisz
19 października 2019, 15:38
TO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!
-JANEX
Odpisz