Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Trzeba brać osobną torbę
Frustrujące
Ostry ten sędzia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 października 2019, 22:50
Moja nauczycielka od polskiego strasznie surowo ocenia. Miałem 2 strony rozprawki i dostałem 3...
Odpisz
Edytowano - 20 października 2019, 22:50
@D0minik: i btw, czekam na pogadajmy, ale nie pisze bo nie chce ,, pogadajmy bo Dominik prosil"
Odpisz
20 października 2019, 22:56
@D0minik: liczy się jakość a nir ilość
Odpisz
20 października 2019, 22:58
Wiem ale inny przykład:
Była kartkówka. Miałem wszystko napisane dobrze. Nic nie poprawiła. Wszędzie dała 0,5pkt zamiast 1pkt i dostalem 3
Odpisz
20 października 2019, 22:58
to czemu istnieje limit 200 słów
Odpisz
20 października 2019, 22:59
@MemePaladin399: To jest wku*wiające. Ja wole jakość a nie ilość
Odpisz
26 października 2019, 21:46
@D0minik: Ja też, jestem człowiekiem piszącym krótko i na temat, a zawsze było min. 250 przez co byłem z polskiego zagrożony. Ale wciąż jestem dumny że w ciągu 2 miesięcy poprawiłem to ma 3.
Odpisz
27 października 2019, 06:43
@D0minik: Przypie**oliła się do ciebie, zmień szkołę albo ją. Miałem tak z matmy ale gorzej.
Przez sukę ledwo zdałem.
Odpisz
21 października 2019, 08:09
Moja była polonistka (która chciałbym, by wróciła do mojej szkoły, nah), zawsze gdy widziała, że oddaje jakieś wypracowanie, zwłaszcza jakieś opowiadanie czy coś w tym stylu, na starcie pytała jak długie to jest, bo jej życia nie starczy.
I w sumie to była jedna z nielicznych rzeczy, które mnie z polskiego ratowały, bo byłem zbyt leniwy na lektury (zresztą nadal jestem) jak i na cały ku*wa polski.
Zawsze mnie bawi, jak ludzie myślą, że jak uwielbiam czytać, miewam wyszukane słownictwo i lubie sobie pobazgrać w zeszycie jakieś krótkie opowiadanie, to już będę mieć szóstki z polskiego i każdą lekturę w małym palcu.
Odpisz
Edytowano - 21 października 2019, 13:50
@N_A_Morgan: Miałem kiedyś to samo, jak nowa Pani się dowiedziała że pisałem książkę, to pomyślała że pewnie same szóstki i prymus, artysta, a ja bardziej mat-fiz jestem xD Ortografia i wysławianie się to nie wszystko!
Odpisz
21 października 2019, 06:45
No. Nie da się zrobić pracy bez błędów, nawet w drukowanych książkach takie się znajdują, so
Odpisz
20 października 2019, 23:02
Palec
Odpisz
20 października 2019, 22:48
Odpisz