Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Pozdrawiam świetliki
A, okej
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 października 2019, 00:11
Teraz jest idealna temperatura. Nie jest zbyt zimno ale też nie jest aż tak gorąco
Odpisz
27 października 2019, 14:19
@Rozyv: u mnie teraz codziennie rano są stopnie poniżej 0 a gdzieś po 11 jest słoneczko i 20°
Odpisz
26 października 2019, 23:05
ja kocham jak jest zimno bo jest zimno
Odpisz
26 października 2019, 17:37
O kurde, ale to prawdziwe
Odpisz
21 października 2019, 17:10
Ja wolę jak goraco jest
Odpisz
21 października 2019, 17:11
@MeliPL: ja wolę jak zimno jest
Odpisz
21 października 2019, 17:12
@PoTeST: a ja wolę jesień
Odpisz
21 października 2019, 17:12
a ja wolę zakręconą Olę
Odpisz
21 października 2019, 18:16
@Mimikkyu: A ja wolę być w domu
Odpisz
21 października 2019, 19:10
@Mimikkyu:
Odpisz
26 października 2019, 16:37
@Mimikkyu: A ja wolę jedynkowe przedszkole
Odpisz
26 października 2019, 15:59
Ja chcę zimno, dajcie już zimę
Odpisz
26 października 2019, 15:53
Ja tam lubię każdą pogodę oprócz jesieni w okresie świątecznym
Odpisz
26 października 2019, 15:37
Ku*wa ale umiarkowanie
Odpisz
26 października 2019, 15:30
*wiosna*
Ku*wa zbyt optymalnie
Odpisz
21 października 2019, 17:12
#teamzimno
Odpisz
21 października 2019, 17:23
@stefus: #teamciepło
Odpisz
21 października 2019, 17:37
@MeliPL: #teammasło
Odpisz
21 października 2019, 17:41
#teamporno
Odpisz
21 października 2019, 18:13
#teamhentai
Odpisz
21 października 2019, 19:10
@limetien: #teamgore
Odpisz
21 października 2019, 19:29
#teamgorehentai
Odpisz
21 października 2019, 19:30
@limetien: #teamgorehentaifuta
Odpisz
21 października 2019, 21:15
#teamgoreniefurryfutahentai
Odpisz
26 października 2019, 15:13
@stefus: #teamciągnikowykultywatorsprężynowyzzapasowymkompletemlemieszypółsztywnychiskaryfikatorem
Odpisz
26 października 2019, 14:39
KU*WA ALE UMIARKOWANIE
Odpisz
26 października 2019, 15:12
@Crln_7: mmmm fajniutkie
Odpisz
26 października 2019, 15:01
Lubie wysokie temperatury a niskich nienawidzę
Odpisz
26 października 2019, 14:13
Ja widzę cały rok na prawe oko jak na załączniku, więc dla mnie to obojętne czy zimno czy ciepło, mi kuźwa łzawi prawe oko.
#nbc
Odpisz
26 października 2019, 14:27
@Cherrysan: F
Odpisz
26 października 2019, 14:22
Ku*wa zamknij mordę.
Odpisz
26 października 2019, 14:20
* Jest ciepło, nie wieje, nie pada *
Ku*wa za idealnie
Odpisz
26 października 2019, 14:22
@Kaoili: Ja lubie jak jest lekki wiaterek wtedy jest tak przyjemnie
Odpisz
26 października 2019, 14:04
Wiosna: Ku*wa apsik
Jesień: Ku*wa ale pada
Odpisz
26 października 2019, 14:12
@DeMajkel: Moje oczy na wiosnę(random zdjęcie z internetu):
Odpisz