To jest dużego mózgu czas
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pozdrawiam świetliki
Hobby dla faceta
Zdeklasowani znowu
Tacy to pożyją
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 października 2019, 11:57
Ja za 5 zł. Potrafię się naje**ć, więc w czym problem.
Odpisz
29 października 2019, 10:44
@Gaiaphage: Tylko, że oni nie mają 15 zł.
Odpisz
29 października 2019, 11:06
@tomzizek2: Ostatnio za 12 zł się w 3 osoby naje**liśmy.
Odpisz
29 października 2019, 12:37
@Gaiaphage: Czym?
Odpisz
29 października 2019, 13:27
@tomzizek2: sangritą z biedronki. Plus byliśmy na czczo xd
Odpisz
28 października 2019, 22:36
Typowy mamrot kosztuje chyba 6 zł (niestety nisko alkocholowy) ale samemu można zrobić wódkę jeżeli ma się ziomka z chemii.
Odpisz
28 października 2019, 13:58
Daj ktoś szablon
Odpisz
28 października 2019, 10:57
Amarena, do tego cztery kustosze, zalewamy energetykiem (be power) i mama kociołek, którym można się elegancko zniszczyć. I zostaje jeszcze 1.45 ziko na after.
Odpisz
28 października 2019, 10:57
Pure Star jest po siedemnaście, Barmańska chyba po piętnaście, także przykro mi bardzo, ale w waszym zasięgu jest jedynie Amarena, na pół na łebka.
Odpisz
28 października 2019, 08:36
Dwie Arizony
Odpisz
22 października 2019, 17:08
Dwa Ruskacze po 5,5zł i jakieś tanie piwo na trzech trochę mało ale zawsze coś
Odpisz
22 października 2019, 16:31
3 duze liptony
Odpisz
22 października 2019, 14:55
Zawodowiec potrafi na 5 za dyche
Odpisz
Edytowano - 22 października 2019, 15:26
@mlkla: Równanie Kasztelana
Odpisz
22 października 2019, 15:37
@MeliPL: Twierdzenie smirnoffa
Odpisz
22 października 2019, 15:04
Odpisz
22 października 2019, 15:11
PiS Floyd
Odpisz
22 października 2019, 15:36
Kaczyński Prism
Odpisz
22 października 2019, 14:57
W biedrze na promocji Carlo Rossi było ostatnio za 13,99
Odpisz
22 października 2019, 15:08
@Krzyniu: ale oni mają 13,59
Odpisz
22 października 2019, 15:10
@Krzyniu: Nie stać ich
Odpisz
22 października 2019, 15:18
@MeliPL: Jeśli kupowali u jednej kasjerki to z winnych grosików uzbieraliby resztę
Odpisz
22 października 2019, 15:01
Mogą w trzech ćwiartkę wypić i jeszcze na piwo styknie albo jakieś tanie wino poprostu
Odpisz
22 października 2019, 15:13
@MeliPL: Pasowałoby co najmniej jedno tanie wino na głowę, a ćwiartka na 3 brzmi jak smutny żart.
Odpisz
22 października 2019, 14:58
Społeczeństwo się stacza
Odpisz