Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Rel
Fajnie że odpowiedzieli
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nigdy na to nie wpadną
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 października 2019, 21:03
Nie po to ziomeczki ze starszych roczników przez 8 lat kopali drogę ucieczki z lekcji, dzięki której unikną woźnego, żebyś ty teraz na szkołę narzekał. Wsm pasowałoby w szkole imienia Powstańców Warszawy albo Powstania Warszawskiego itp. Wiecie takie tematyczne zejście do kanałów
Odpisz
28 października 2019, 19:02
Mnie dziś baba od polaka wyrzuciła z sali bo spóźniłem sie jakieś 6 minut. Ja wchodzę, mówię "dzień dobry, przpraszam za spóźnienie", a ona od razu "wyjdź", i to takim głosem jakbym jej kogoś z rodziny zabił.
Nawet na rękę by mi to było gdybyśmy nie pisali kartkówki (w końcu jej nie napisałem, nie pozwoliła mi).
Jeżeli wpisze mi 1 albo nb, to sprawa leci do dyrekcji, jeżeli to nie pomoże to prokuratura. Nie mam zamiaru nie zdać bo jakieś babsko ma wiecznie okres
Odpisz
28 października 2019, 19:14
@Mr_Quicky: a to ci głupia suka
Odpisz
28 października 2019, 20:40
@venomman: Weź, ona zrobiła klasie awanturę bo dostają dwójki i ledwo zdają. Darła kilka minut pi**e, że "nie dopuści nas do matury, nie pozwoli, żeby szkoła miała gorszą frekwencję zdawalności matury" XD
Już pomijam fakt, że to nasza sprawa czy zdamy mature czy nie, to i tak ona ma gówno do gadania bo 2 to 2, czyli się zdaje. Ja przyszedłem do szkoły, żeby ja ukończyć, nie żeby podbić jej % zdawalności
Odpisz
28 października 2019, 22:07
@Mr_Quicky: Tutaj chyba chodzi o to, że nauczyciele są rozliczani tak jakby z tego, jak uczniowie napiszą maturę, ale na 100% nie jestem pewien
Odpisz
28 października 2019, 22:21
@Mr_Quicky: ja bym się cieszył jakby mnie babka od polaka nie wpuściła na lekcje - lecz ja jak się spóźniam na polski to jakieś 20 minut xd
Odpisz
28 października 2019, 23:07
@Mr_Quicky: Jak ja się spóźniłem 10 minut to stałem do końca lekcji i tyle
Odpisz
29 października 2019, 01:13
@venomman: Nawet jeżeli - mnie to nie obchodzi.
Ja przychodzę do szkoły się uczyć a oni nauczać.
Nie strzępić ryja, że % zdawalności nie może spaść.
Jeżeli ktoś nie zda matury to nauczyciel w pierwszej kolejności powinien mieć pretensje do samego siebie.
Niestety większość nauczycieli ma mocno zawyżone ego i są po prostu bezczelni
Odpisz
29 października 2019, 06:21
@Mr_Quicky: Mordo, mordeczko napisz jak będzie wiadomo co odpie**oli
Odpisz
29 października 2019, 07:06
@Mr_Quicky: No tutaj nie mogę się nie zgodzić
Odpisz
28 października 2019, 19:51
U mnie jest taka w damskiej toalecie
Odpisz
28 października 2019, 18:37
CHCEMY BYĆ
BLIŻEJ LUDZI
CHCEMY, ŻEBY
ZA DOBRE RZECZY
PŁACILI MNIEJ
I MIELI WIĘCEJ
NA TO, CO ICH
NAPRAWDĘ CIESZY
Odpisz
28 października 2019, 19:31
@handlash: LIDL
Odpisz
28 października 2019, 19:18
U nas jest taka kwadratowa pół na pół metra na środku korytarza
Odpisz
28 października 2019, 19:15
U nas jest tak +- po 5 toalet na piętro
Odpisz
28 października 2019, 19:15
Ciąg za wieszak, Seba!
*studzienka się otwiera*
NIE TEEEEEEEEeeeeeen... *chlup*
Odpisz
28 października 2019, 19:00
Droga ucieczki.
Odpisz
28 października 2019, 18:54
najlepsza ucieczka ze szkoły
Odpisz
28 października 2019, 18:29
Taka piękna, taka ponętna.
Odpisz
28 października 2019, 18:18
Wchidziłeś tam, albo ktoś z twojej szkoły? XD
Odpisz
24 października 2019, 15:11
Wyssano ze mnie 99.9% energi życiowej przeznaczonej na dziesiejszy dzień
Odpisz
28 października 2019, 18:14
śpij
Odpisz
24 października 2019, 13:47
mojej się otwiera toalety na orzcież gdy ja w niej jestem i ktoś mi butelkie spie**olił gdy grałam w kiblu
Odpisz
24 października 2019, 14:38
@WolfieTheGamer: A nie na oścież?
Odpisz
24 października 2019, 18:27
@wetekin: właśnie o to mi chodziło
Odpisz
24 października 2019, 18:25
Da się tamtędy spieprzyć ze szkoły czy tylko wrzucają tam uczniów?
Odpisz
24 października 2019, 13:04
Nudzi mi się na lekcji, chce ktoś pogadać?
Odpisz
24 października 2019, 13:08
@MeliPL: ja moge
Odpisz
24 października 2019, 13:08
@Henzej: To o czym gadamy?
Odpisz
24 października 2019, 13:09
@MeliPL: o czym chcesz, ja nie mam tematów
Odpisz
24 października 2019, 13:09
@Henzej: Właśnie ja też nie mam, to może powiedz jak ci mija dzień
Odpisz
24 października 2019, 13:11
@MeliPL: Od 6 siedze i czekam na tate który przyjedzie o 15:30, a tobie?
Odpisz
Edytowano - 24 października 2019, 13:13
@Henzej: Tak sobie, dwa sprawdziany dzisiaj były na które się nie nauczyłem a, teraz nudna lekcja. Ale przynajmniej za godzinę kończę
Odpisz
24 października 2019, 13:15
@MeliPL: chociaż tyle
Odpisz