memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
30 października 2019, 14:11
U nas nauczyciel jak zrobiłeś ostatnie zadanie z gwiazdką dobrze a poprzednie źle to dawał ci 0 punktow bo mówił że to podejrzane że zrobiłeś najtrudniejsze mimo że łatwiejszych nie potrafiłeś
Odpisz
26 października 2019, 11:40
Dać szablon?
30 października 2019, 14:07
@Anteq1231: tak
30 października 2019, 17:26
@Maly_modelarz15:
30 października 2019, 19:07
@Anteq1231: thancc
26 października 2019, 11:34
U mnie to nazywają "zadanie na szóstkę" typek zrobił tylko to, tłumaczył pani ze powinien dostać szóstkę za to xd
26 października 2019, 11:35
u mnie to było nazywane Grupa C
26 października 2019, 11:41
u mnie też zadanie na szóstke i jak je zrobisz to masz stopień wyżej
26 października 2019, 11:47
@dziwny_pan_z_jeja: u mnie to działało tylko wtedy gdy napisało się co najmniej na 4
26 października 2019, 11:48
u mnie zawsze ale chyba jak chciałeś 6 to musiałeś mieć +5
26 października 2019, 11:54
jakbym słyszał mojego klasowego debila
27 października 2019, 09:08
u mnie liczyło się tylko wtedy gdy zrobiłeś wszystkie inne zadania dobrze
27 października 2019, 09:10
u mnie też tak jest właśnie
Edytowano - 26 października 2019, 11:53
Możecie się dziwić, ale dłużej myślę przy odejmowaniu niż np. √196 albo √625. Ogolnie odejmowanie jest dla mnie najgorsze XD
26 października 2019, 11:32
Ah tak Zniewolony geniusz
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież30 października 2019, 14:11
U nas nauczyciel jak zrobiłeś ostatnie zadanie z gwiazdką dobrze a poprzednie źle to dawał ci 0 punktow bo mówił że to podejrzane że zrobiłeś najtrudniejsze mimo że łatwiejszych nie potrafiłeś
Odpisz
26 października 2019, 11:40
Dać szablon?
Odpisz
30 października 2019, 14:07
@Anteq1231: tak
Odpisz
30 października 2019, 17:26
@Maly_modelarz15:
Odpisz
30 października 2019, 19:07
@Anteq1231: thancc
Odpisz
26 października 2019, 11:34
U mnie to nazywają "zadanie na szóstkę" typek zrobił tylko to, tłumaczył pani ze powinien dostać szóstkę za to xd
Odpisz
26 października 2019, 11:35
u mnie to było nazywane Grupa C
Odpisz
26 października 2019, 11:41
u mnie też zadanie na szóstke i jak je zrobisz to masz stopień wyżej
Odpisz
26 października 2019, 11:47
@dziwny_pan_z_jeja: u mnie to działało tylko wtedy gdy napisało się co najmniej na 4
Odpisz
26 października 2019, 11:48
u mnie zawsze ale chyba jak chciałeś 6 to musiałeś mieć +5
Odpisz
26 października 2019, 11:54
jakbym słyszał mojego klasowego debila
Odpisz
27 października 2019, 09:08
u mnie liczyło się tylko wtedy gdy zrobiłeś wszystkie inne zadania dobrze
Odpisz
27 października 2019, 09:10
u mnie też tak jest właśnie
Odpisz
Edytowano - 26 października 2019, 11:53
Możecie się dziwić, ale dłużej myślę przy odejmowaniu niż np. √196 albo √625.
Ogolnie odejmowanie jest dla mnie najgorsze XD
Odpisz
26 października 2019, 11:32
Ah tak
Zniewolony geniusz
Odpisz