Tak to jest z tym Falloutem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Północne Węgry
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Ostry ten sędzia
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 października 2019, 18:15
A co z fallout 4?
Odpisz
30 października 2019, 19:01
@Polakowaty: A tak swoją drogą, to czemu ludzie minusują Fallout 4 tak bardzo? Moim zdaniem nie zasługuje na taką opinię.
Odpisz
30 października 2019, 19:02
@EnderKGunner34: Zgadam się
Odpisz
30 października 2019, 21:58
@EnderKGunner34: Bo jest dużo gorsza od poprzednika, nudna i monotonna.
Odpisz
30 października 2019, 22:25
@RpLay: Nie jest nudna i monotonna. Gram w nią już 3 raz i mi się nie nudzi. Nie mogę niestety porównać do Fallout 3, ale wciąż, moim zdaniem fallout 4 nie zasługuje na taką opinię.
Odpisz
31 października 2019, 08:00
@EnderKGunner34: Przeszedłem tą grę 5 razy tak jak NV i skyrima, przy ostatnim zrobiłem 100% przynajmniej na tyle ile się da. Cały czas praktycznie to samo przynieś zabij zbuduj w większości zadań brak alternatywnego rozwiązania a jak je przyjmujesz to taka sama możliwość zwiększenia zapłaty. Beznadziejny system dialogowy nudne i nie charakterystyczne postacie i dostosowywanie poziomu postaci do poziomu przeciwnika i znajdywanych przedmiotów.
Odpisz
Edytowano - 30 października 2019, 17:28
Tak szczerze to kto chce to kupić?
Jak wielkim Fan boyem trzeba być by kupić taki shit?
Jak bardzo muszą nie mieć szacunku do samych siebie?
Płacić 500zł do gry która nawet nie została naprawiona od premiery xd.
Przecież ten abonament jest ku*wa droższy od je**nego abonamentu Xboxa czy PlayStation plus.
Odpisz
30 października 2019, 20:08
@MrChleb48: i tym bardziej droższy od abonamentu na Nintendo Switch
Odpisz
31 października 2019, 01:12
@MrChleb48: słuchaj ja to kupiłem z x-boxem bo taniej a to na alegro za 50 zł do negocjacji
Odpisz
28 października 2019, 17:22
Co to to ostatnie?
Odpisz
28 października 2019, 17:24
płatny abonament do fallout 76 kosztujący 100 dolarów
Odpisz
28 października 2019, 17:24
Subskrypcja do Fallout 76
Odpisz
28 października 2019, 17:26
Bethesda wymyśliła sobie abonament do Fallouta 76 który będzie zawierał jakieś duperele pokroju prywatnych serwerów czy innych pojemników na wyposażenie. Abonament oczywiście tani nie jest
Odpisz
28 października 2019, 17:30
@Poszczuwacz: Na miesiąc?
Odpisz
28 października 2019, 17:31
100$ za rok i 12.99$ za miesiąc
Odpisz
28 października 2019, 17:35
@Janos: +nie otrzymujesz samego serwera tylko samą sesje która resetuję się po każdym wyjściu z gry XD
Odpisz
30 października 2019, 18:23
@Bright32: chyba powlilo ich ze za taki shit tyle kasy placic co miesiac
Odpisz
30 października 2019, 16:46
fajny szablon
Odpisz
28 października 2019, 17:33
ej no ale fallout 1st jest starszy szanujcie go
Odpisz
Edytowano - 28 października 2019, 17:45
Tu chyba nie chodzi o pierwszą część gry tylko o abonament, bo 1 jest spoko, tylko wiele zdolności absolutnie bezużytecznych i sprawy związane z technologią tamtejszych czasów.
Odpisz
28 października 2019, 17:57
Fallout 1st to nazwa zbugowanej płatnej subskrybcji (100$ rocznie albo 13$ miesięcznie) w niedokończonej i zbugowanej grze. "Prywatne" światy wcale nie są prywatne i każdy z listy znajomych może dołączyć, a same serwery nie są tworzone od nowa, przez co zdarzają się sytuacje gdzie trafiasz do "nowego" serwera, gdzie wszystko zostało już zebrane. Namiot potrafi zcrashować cały serwer. Skrzynia z nieskończonym miejscem na złom do produkcji pożera złom i nigdy nie wraca... Nawet głupia strona do kupienia tej subskrypcji jest zbugowana i w połowie przypadków nie możesz dokonać zakupu.
Odpisz
30 października 2019, 16:34
@Gray1997: Może zbugowana strona jest ostatnim bastionem ochrony przed kupnem tego gówna.
Odpisz
30 października 2019, 16:26
Outer Worlds to taki Fallout 4 który jest dobry
Odpisz
30 października 2019, 16:18
już zapomnieliśmy o blizzardzie itp. teraz znowu bethesda bad
Odpisz
30 października 2019, 16:26
@handlash: bethesda bad
blizzard bad
ea bad
cd projekt red good
w sumie to racja ale to jest wkurzające jak ludzie jednego dnia mają srakę o coś a 2 dni później mają to w dupie
Odpisz
Edytowano - 28 października 2019, 17:25
Oby się postarali o Starfield bo jak to schrzanią to stracę cały szacunek do Bethesdy i przestanę wierzyć w sukces The Elder Scrolls VI
Odpisz
28 października 2019, 20:07
@login10: Patrz na pozytywy, jeśli Starfield będzie beznadziejny prawdopodobnie będą mieli wybór zrobić zajebiste TES:6 albo zbankrutować
Odpisz