memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
22 sierpnia 2015, 18:33
Batman wg mnie najlepszy:D
Odpisz
12 września 2013, 18:12
I dlatego on jest taki zaje*isty :D
9 września 2013, 15:20
Bo nie licząc batmana ci superbohaterowie to mutanci/obcy/konstantynopolitanie. Wiecie co rząd robi z obcymi, mutantami i konstantynopolitanami? Poza tym, jakiś gościu z rządu miasta i tak chciał Spidermana zapuszkować.
9 września 2013, 12:57
Jak dla mnie Iron Man (to się oddzielnie pisze) najlepszy.
2 września 2013, 16:39
"muzyka Sabbath" :D
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież22 sierpnia 2015, 18:33
Batman wg mnie najlepszy:D
Odpisz
12 września 2013, 18:12
I dlatego on jest taki zaje*isty :D
Odpisz
9 września 2013, 15:20
Bo nie licząc batmana ci superbohaterowie to mutanci/obcy/konstantynopolitanie. Wiecie co rząd robi z obcymi, mutantami i konstantynopolitanami?
Poza tym, jakiś gościu z rządu miasta i tak chciał Spidermana zapuszkować.
Odpisz
9 września 2013, 12:57
Jak dla mnie Iron Man (to się oddzielnie pisze) najlepszy.
Odpisz
2 września 2013, 16:39
"muzyka Sabbath" :D
Odpisz