Ten ostatni od góry czerwony. Ja mam w ten sposób jeszcze gorzej. Jest super bajka i mój PRZYJACIEL mówi że jest głupia najgorsza bajka na świecie oglądają ją tylko głupki i małe dzieci hejtuje ją i „dziwi się” co jest w niej takiego fajnego i czemu wszyscy lubią takie gówno( tak na marginesie mnie specjalnie nie chce obrażać i poza tym jest dobrym kolegą więc dalej przyjaciel) i wgl. i pół klasy ją lubi. Rozumiem że jej nie lubi, ale specjalnie tak na nią jechać?!
Oni łamią konstytucję! Halo? Thanos? Jak to gdzie?! Na jeja. Masz ten kamień czasu? Jak to po co? Cofnąć typów do czasu sprzed powstania ziemi. Ale jak to nie masz? Dobra nieważne
Zas ktos sie wpi***ala do tego że 'uuu rosol to herbata z kury' TAKI ch*j rosol to najlepsza zupa na świecie a kazdy kto sie nie zgadza jest debilem. Nie pozdrawiam
Komentarze
Odśwież2 listopada 2019, 10:58
Nie lubię rosołu
Odpisz
2 listopada 2019, 14:54
@mkus29: Nie pie**ol głupot. Rosół jest pyszny, widać że nigdy go nie jadłeś.
Odpisz
2 listopada 2019, 15:37
@mkus29: Wróć do pisania o historii zup, o polityce ci nie wychodzi
Odpisz
16 października 2020, 15:20
@TYLKONIEKORWIN: i powtórka identycznych komentarzy takich jak na memie. XD
Odpisz
16 października 2020, 15:18
Ten ostatni od góry czerwony. Ja mam w ten sposób jeszcze gorzej. Jest super bajka i mój PRZYJACIEL mówi że jest głupia najgorsza bajka na świecie oglądają ją tylko głupki i małe dzieci hejtuje ją i „dziwi się” co jest w niej takiego fajnego i czemu wszyscy lubią takie gówno( tak na marginesie mnie specjalnie nie chce obrażać i poza tym jest dobrym kolegą więc dalej przyjaciel) i wgl. i pół klasy ją lubi. Rozumiem że jej nie lubi, ale specjalnie tak na nią jechać?!
Odpisz
2 listopada 2019, 22:47
czwarta linia, jak to przeszło, znaczy autor jak przeszedł jak inne są zamazane?
Odpisz
11 listopada 2019, 14:44
@AmbonkaAlboStonka: Bo zamazane są dane prywatne a adres strony nie jest prywatny.
Odpisz
11 listopada 2019, 14:43
Oni łamią konstytucję! Halo? Thanos? Jak to gdzie?! Na jeja. Masz ten kamień czasu? Jak to po co? Cofnąć typów do czasu sprzed powstania ziemi. Ale jak to nie masz? Dobra nieważne
Odpisz
3 listopada 2019, 19:09
Ja lubię wszystkie zupy
Odpisz
2 listopada 2019, 23:22
Ja też nie lubię rosołu xD
Odpisz
2 listopada 2019, 23:17
A ja tam lubię zupę z człowieka
Odpisz
29 października 2019, 19:03
Są dwa typy ludzi
Odpisz
29 października 2019, 19:04
@CupOfWater: Zaraz przyjdą ci od grochówki i ogórkowej
Odpisz
Edytowano - 29 października 2019, 19:05
@MeliPL: Albo co gorsze od flaków
Odpisz
2 listopada 2019, 10:58
@CupOfWater: w takim razie jestem wyjątkiem od reguły
Odpisz
2 listopada 2019, 12:25
@CupOfWater: Więc..... #teamogórkowa
Odpisz
2 listopada 2019, 13:38
@Simciakk: #teamgrochówka
Odpisz
2 listopada 2019, 14:55
@TheDarkLord: #teamflaki
Odpisz
2 listopada 2019, 15:26
@CupOfWater: #TeamKrupnik
Odpisz
2 listopada 2019, 15:27
@Boberek00: Lubię flaki. (Zupę oczywiście)
Odpisz
2 listopada 2019, 15:28
@CupOfWater: #TeamŻurek
Odpisz
2 listopada 2019, 18:05
@CupOfWater: są trzy bo jeszcze #team bulion
Odpisz
2 listopada 2019, 18:08
@CupOfWater:
Odpisz
29 października 2019, 20:22
Barszcz najlepszy!
Odpisz
29 października 2019, 23:00
@XGamerX: Tak! Wkońcu ktoś o barszczyku wspomniał
Odpisz
2 listopada 2019, 10:04
@XGamerX: Mi akurat barszczyk nie smakuje
Odpisz
Edytowano - 2 listopada 2019, 10:08
@DUdEplg: No i po co to piszesz? Jak Ci nie smakuje to nie musisz tego wszystkim ogłaszać. Chyba za mało życia zaznaleś /s
Odpisz
2 listopada 2019, 10:11
@DUdEplg: Japie**ole jak się nie znasz na zupach to nie pisz, a nie... /s
Odpisz
2 listopada 2019, 17:15
@DUdEplg: Odwal sie od barszcu! Jak nie lubisz to nie jedz, ale nie mów o tym
Odpisz
2 listopada 2019, 15:27
Ostatnio ktoś na anonimowych napisał że nie lubi sitcomu "przyjaciele". Jeszcze nigdy takiej gównoburzy jak tam to nie widziałam
Odpisz
2 listopada 2019, 14:31
TYLKO POMIDOROWA, OGÓRKOWA I GRZYBOWA
Odpisz
Edytowano - 2 listopada 2019, 13:49
Mmm flaczki... Kto by pomyślał, że to białe to nie kluski, tylko żołądek. Ci Chińczycy to mieli łeb na karku!
Odpisz
29 października 2019, 19:09
Zas ktos sie wpi***ala do tego że 'uuu rosol to herbata z kury' TAKI ch*j rosol to najlepsza zupa na świecie a kazdy kto sie nie zgadza jest debilem. Nie pozdrawiam
Odpisz
29 października 2019, 19:12
@qwerty41: Nie zgadzasz się? Dawaj ze mna w tango cwaniaczku to ci ta twoja pomidorowa nosem wyjdzie
Odpisz
2 listopada 2019, 10:05
@qwerty41: Czy to jest ślad po usuniętym komentarzu?
Odpisz
2 listopada 2019, 10:35
@DUdEplg: Nie, ma zwyczajne rozdwojenie jaźni
Odpisz
2 listopada 2019, 11:10
Nie, po prostu ktoś mu dał w dół.
Odpisz
2 listopada 2019, 11:39
@qwerty41: Co rosół robi z ludźmi.
Odpisz
2 listopada 2019, 11:54
@moth12334: Piękne rzeczy.
Odpisz
2 listopada 2019, 11:48
Ja też nie lubię rosołu ;-;.
Odpisz
2 listopada 2019, 11:26
Też nie lubię rosołu
\___/
Odpisz