Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Nie zadzieraj z bobrami
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Frustrujące
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lutego 2021, 10:10
Cześć 4 i 6 jest jeszcze ok, ale zniszczyli Piłę dziedzictwo
Odpisz
20 maja 2020, 12:05
Piła dziedzictwo to był odgrzewany kotlet reszta fajna
Odpisz
5 listopada 2019, 23:56
To dobrze że nie oglądałem żadnych po 3 xD dzięki za info meme
Odpisz
6 listopada 2019, 19:18
@BOSS111: dla mnie jeszcze 5 jest warta obejrzenia
Odpisz
6 listopada 2019, 00:13
wszystkie czesci fajne
Odpisz
5 listopada 2019, 21:49
Wszystkie Piły były zajebiste.
Odpisz
5 listopada 2019, 20:01
Obiektywna adminie, obiektywna.
Odpisz
5 listopada 2019, 20:47
@Slenderowiec2012: *opie
Odpisz
5 listopada 2019, 21:08
@Capslog:
Odpisz
5 listopada 2019, 20:36
z tym synem i ojcem było najlepsze. To była chyba 2 część czy 3
Odpisz
5 listopada 2019, 20:56
@ALKATRAZ: 2 połączone z 3 z tego co wiem
Odpisz
2 listopada 2019, 14:00
Uwielbiam kiedy ktoś z wyprzedzeniem planuje trylogię
Odpisz
2 listopada 2019, 14:02
@Krzyniu: najlepiej trylogię trylogi
Odpisz
5 listopada 2019, 20:23
@Maks9o: trylogia. Trylogia przed trylogią. Trylogia po trylogii.
O jaką serię chodzi?
Odpisz
5 listopada 2019, 20:38
@Polalak: Star Warsy
Odpisz
5 listopada 2019, 20:31
Pierwsza „Piła" była najlepsza! I ten plot twist na końcu i najlepsze, najbardziej klimatyczne "Game Over" w historii!
Odpisz