memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
9 sierpnia 2015, 17:28
A potem co będzie? To będzie: Derp, do odpowiedzi! Umfjabg ab
Odpisz
19 maja 2015, 16:40
ah dzieciństwo
23 marca 2014, 10:16
A później: -Do odpowiedzi! -Umhfumhnephugootowany
3 września 2013, 19:20
tak dokładnie tak
4 września 2013, 00:05
@daniel98xd: Potwierdzam XD
12 września 2013, 14:40
@volf360: Nie zaprzeczam !
28 grudnia 2013, 17:52
@StivLer: ja też :) :) :) :)
27 lutego 2014, 15:04
@daniel98xd: ile strzałek (plusów łapek)
27 lutego 2014, 16:09
@szymek22: co???
27 lutego 2014, 17:41
@daniel98xd: ile strzałek do góry:P (masz dużo)
27 lutego 2014, 18:24
@szymek22: aha :D
28 lutego 2014, 09:51
@daniel98xd: :D
7 września 2013, 12:40
a kto tak nie robi?
6 września 2013, 16:40
Szkoła zmienia kolor ławek oraz ludzi w rysunki?
6 czerwca 2014, 14:43
@jakubnowak98: to je magia tego nie zrozumisz
5 września 2013, 19:30
tez tak robie
5 września 2013, 16:03
ja nie mogę tak bo nauczyciel przez całą lekcje gapi się tylko na mnie i na książkę ;p
5 września 2013, 17:43
@jacek1s: No tyle że jak człowiek je kanapkę, to ta nie krzyczy. Jak kanapka je człowieka, to ten wrzeszczy tak, że nawet jak na kryteria szkoły jest głośno ;_;
5 września 2013, 17:34
A u mnie w klasie to tylko dziewczyny jedzą na lekcji. ;-;
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież9 sierpnia 2015, 17:28
A potem co będzie? To będzie:
Derp, do odpowiedzi!
Umfjabg ab
Odpisz
19 maja 2015, 16:40
ah dzieciństwo
Odpisz
23 marca 2014, 10:16
A później:
-Do odpowiedzi!
-Umhfumhnephugootowany
Odpisz
3 września 2013, 19:20
tak dokładnie tak
Odpisz
4 września 2013, 00:05
@daniel98xd: Potwierdzam XD
Odpisz
12 września 2013, 14:40
@volf360: Nie zaprzeczam !
Odpisz
28 grudnia 2013, 17:52
@StivLer: ja też :) :) :) :)
Odpisz
27 lutego 2014, 15:04
@daniel98xd: ile strzałek (plusów łapek)
Odpisz
27 lutego 2014, 16:09
@szymek22: co???
Odpisz
27 lutego 2014, 17:41
@daniel98xd: ile strzałek do góry:P (masz dużo)
Odpisz
27 lutego 2014, 18:24
@szymek22: aha :D
Odpisz
28 lutego 2014, 09:51
@daniel98xd: :D
Odpisz
7 września 2013, 12:40
a kto tak nie robi?
Odpisz
6 września 2013, 16:40
Szkoła zmienia kolor ławek oraz ludzi w rysunki?
Odpisz
6 czerwca 2014, 14:43
@jakubnowak98: to je magia tego nie zrozumisz
Odpisz
5 września 2013, 19:30
tez tak robie
Odpisz
5 września 2013, 16:03
ja nie mogę tak bo nauczyciel przez całą lekcje gapi się tylko na mnie i na książkę ;p
Odpisz
5 września 2013, 17:43
@jacek1s: No tyle że jak człowiek je kanapkę, to ta nie krzyczy. Jak kanapka je człowieka, to ten wrzeszczy tak, że nawet jak na kryteria szkoły jest głośno ;_;
Odpisz
5 września 2013, 17:34
A u mnie w klasie to tylko dziewczyny jedzą na lekcji. ;-;
Odpisz