Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PanPiernik

4 października 2023, 14:08

Są trzy
Numer trzy nie myje zębów

Avatar MilokoS322

12 czerwca 2017, 15:45

ODKOP
Ja robię tak jak Colgate gdy jest sporo pasty ale gdy się kończy to robię ja z Crest

Avatar Filipsss

17 listopada 2017, 17:52

@MilokoS322: co ty chcesz tu kopać de**lu?

Avatar Archeologwinternetach

8 sierpnia 2018, 21:55

@Filipsss: Debil debila debilem pogania.

Avatar adsjds

7 czerwca 2021, 07:28

Avatar Epickiodkrywca

Edytowano - 5 września 2013, 19:29

2 typy ludzi

--------------------

pasta colgate

---------------------

pasta Crest

Avatar Psuja34

5 września 2013, 18:27

Ja mam w plastikowej tubce na pompke, to do której się zaliczam?

Avatar patrykz96

5 września 2013, 18:02

ci oszczędni i ci bogaci

Avatar amekninja555

5 września 2013, 17:35

A ja muszę myć zęby Elmexem. D:

Avatar Mateokl

5 września 2013, 14:38

Trzy , jeszcze ci niemyjący zębów , zaliczam sie do 3-cich :P

Avatar
Konto usunięte

5 września 2013, 14:40

@Mateokl: NIEHIGIENICZNI, ŁĄCZMY SIĘ! :D

Avatar Mateokl

5 września 2013, 14:45

Yeeeyyy! Nie jestem jedyny! Pjona!

Avatar
Konto usunięte

5 września 2013, 14:47

@Mateokl: Pjo... czekaj, nie myłem rąk

Avatar Mateokl

5 września 2013, 14:47

Ja też ^^

Avatar
Konto usunięte

5 września 2013, 14:49

@Mateokl: No to pjona i w uj zarazków życzę ^^

Avatar Mateokl

5 września 2013, 14:59

Nawzajem :P

Avatar jacek1s

5 września 2013, 16:05

@Mateokl: też nie myję rąk bo nie widze większego sensu ;D chyba że już tak na prawdę są w*** brudne to wtedy :P a zeby myje z 3/4 razy na tydzień

Avatar Animal6

5 września 2013, 17:30

@jacek1s: przecież kanapki nie mają ani rąk ani zębów :D

Avatar kolkav5

5 września 2013, 17:01

Moja ciągle jest na pompowana, bo ciągle ją pompuję.
Coś jest ze mną nie tak?
3/5

Avatar Rav239

5 września 2013, 14:33

drugi

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tagi: #pasta, #ludzie

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Ostry ten sędzia

Fajnie że odpowiedzieli

To by wystarczyło

Znak czasów

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka