Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Traktor_is_back

29 października 2025, 19:53

To takie prawdziwe... A minęło 5 lat...

Avatar Drag_on

25 lutego 2024, 01:09

teraz na odwrót

Avatar nightcube

5 listopada 2019, 11:01

zima > lato > wiosna > jesień

Avatar Pendrag

5 listopada 2019, 11:23

@nightcube: lato>wiosna>zima>jesień

Avatar Crln_7

6 listopada 2019, 01:06

@Pendrag: wiosna>wiosna>wiosna>wiosna

Avatar nalorek1972

7 listopada 2019, 19:39

@nightcube: zima > jesień > wiosna > lato

Avatar Drag_on

28 marca 2022, 22:54

@nightcube: lato > wiosna > jesień > zima

Avatar Crln_7

28 marca 2022, 23:45

@Drag_on: wiosna

Avatar Drag_on

29 marca 2022, 00:00

@Crln_7: no wiosna jest kox

Avatar Crln_7

29 marca 2022, 00:06

@Drag_on: kox też jest kox

Avatar nightcube

30 marca 2022, 11:58

@Drag_on: złoty szpadel powinieneś dostać

Avatar Drag_on

30 marca 2022, 13:53

@nightcube: już mam kilka

Avatar Peroczek

7 listopada 2019, 22:54

Ciemność widzę!

Avatar darcus

7 listopada 2019, 22:27

Ludzie, ku*wa
To tak działa od miliardów lat
Ile wy lat żyjecie na świecie że się dziwicie?

Avatar macikos12

7 listopada 2019, 20:42

Ja mam tak źle że kończe lekcje o 16:35
Autobusem dojeżdżam 16:45 i muszę przejść 600m do domu a że mieszkam na zadupiu to nie ma tu żadnych latarni i jest w ch*j ciemno

Avatar Ajoke

7 listopada 2019, 21:07

@macikos12: ja jak dojeżdżam do domu to jest 18

Avatar
CzasNaBoczek

Edytowano - 7 listopada 2019, 20:50

Gdybyście nie zauważyli to była zmaiana godziny o jedną do przodu

Avatar
bylojuz12

7 listopada 2019, 20:50

Coroczny mem.

Avatar Desuv

7 listopada 2019, 19:27

lubię zimę, bo jak mi zimno, to ubieram tyle ubrań, aż będzie mi ciepło
a w lato to tak nie działa do końca
jak jest mi gorąco będąc na golasa to już zbytnio nic nie zrobisz

Avatar Xcichyx

7 listopada 2019, 19:01

Czy tylko ja lubię,że o 17:00 jest ciemno?

Avatar x_____

7 listopada 2019, 19:17

@Xcichyx: Nie tylko ty

Avatar Gryficowa

5 listopada 2019, 18:25

Też chcę lato

Avatar Oloest

5 listopada 2019, 11:27

Ja tam lubię zimę

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Crln_7
Dodane przez: Crln_7

Trzeba brać osobną torbę

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Nie znoszę kleszczy

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Lekko nie będzie

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka