Ich inteligencja podtrzymuje wszechświat w równowadze
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Były nóżki, nie ma nóżek
Zdeklasowani znowu
Północne Węgry
Trzeba brać osobną torbę
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 listopada 2019, 16:36
no bo wiemy
/s
Odpisz
15 lipca 2020, 18:55
@clumsy: nie wiem co miałam na myśli
Odpisz
23 września 2020, 23:39
@clumsy: że polska straci niepodległość poraz kolejny i pl w nicku będzie takim zachowaniem tożsamości narodowej
To jest jedyne co mi pasuje
Odpisz
25 września 2020, 22:15
@polski_skoczek: chyba to miałam na myśli
Odpisz
21 sierpnia 2020, 14:48
Em...
Odpisz
10 lipca 2020, 12:23
*kopu kopu*
admin nazywa się jeja.pl
Odpisz
13 listopada 2019, 07:52
Było zajęte to było zajęte
Odpisz
13 listopada 2019, 03:13
Hello.
Odpisz
Edytowano - 8 listopada 2019, 15:51
Albo użytkownik jeja.pl nazwał się jejapl... Nie miał pomysłu czy co?
Odpisz
12 listopada 2019, 12:32
Odpisz
12 listopada 2019, 12:49
tak, nie miałem
Odpisz
12 listopada 2019, 12:49
@jejaplxiaomi: poza tym moja umiejętność wymyślania nicków kiedyś była żałosna
*Odczekaj 30 sekund by dodać następny komentarz*
Odpisz
12 listopada 2019, 13:18
@jejaplxiaomi: ja też dalej czekam i nic
Wzywać pomoc?
Odpisz
12 listopada 2019, 14:13
@jejaplxiaomi: odczekales 50
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2019, 17:55
@GldFx: mama mnie wołała
A mamę się szanuje
Odpisz
12 listopada 2019, 17:34
Ja tego końca używam zwykle w grach globalnych, głównie to LegolesPL, jeśli ktoś chce znaleźć.
Odpisz
12 listopada 2019, 17:26
Ja zawsze ustawiam sobie pl bo jakoś lepiej dla mnie brzmi
Odpisz
8 listopada 2019, 16:05
Kiedyś, bardzo dawno temu grałem w grę amerykańską (online oczywiście), w której polskich graczy było jak na lekarstwo i większość z nich dawała sobie pl w nicku.
To były czasy w których robiło się między nickiem takie krzaczki xXx albo XxX albo jeszcze różne inne.
Odpisz
12 listopada 2019, 14:32
@jacek1s: ja wlasnie jestem z tych czasów...
Odpisz
12 listopada 2019, 16:34
@xXkuba22Xx: xX_cute_kawaii_girl_Xx
Odpisz
12 listopada 2019, 16:19
Ja zawsze unikam polaków w tf2 na casual i jak na razie dobrze mi idzie a jak już jest to siedzę cicho
Odpisz
12 listopada 2019, 16:21
@Polakowaty: ja na casualu w tf2 ostatnio widziałem polaka z miech temu
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2019, 16:22
@br120907: Ja z 3 dni temu i to 5
Odpisz
12 listopada 2019, 15:54
Każdy kto ma w nicku pl i proboje to pokazać komentarzach:
Odpisz
13 listopada 2019, 03:15
@TheNoobBetterYou: Hejka.
Odpisz
12 listopada 2019, 15:08
PL jest dobre jak chcesz ustawić swój ulubiony nick, ale jest już zajęty i trzeba coś zmienić
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2019, 15:30
@Tamron: Zawsze można zmienić jakąś literę na liczbę
Tak było u mnie
Odpisz
12 listopada 2019, 15:30
Odpisz
12 listopada 2019, 13:55
Wydaje mi się czy inne narody rzadziej używają takich skrótów na końcu? Widziałem CZ i LT ale poza tym to raczej takie nicki się nie zdarzają
Odpisz
12 listopada 2019, 14:11
jest dużo RO
Odpisz
12 listopada 2019, 14:02
@NiedzwiedzJanusz:
Wejdź na agario połowa nicków ma przed/przy - rostek związany z narodowością lub miastem
Odpisz