Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar clumsy

12 listopada 2019, 16:36

no bo wiemy
/s

Avatar clumsy

15 lipca 2020, 18:55

@clumsy: nie wiem co miałam na myśli

Avatar polski_skoczek

23 września 2020, 23:39

@clumsy: że polska straci niepodległość poraz kolejny i pl w nicku będzie takim zachowaniem tożsamości narodowej
To jest jedyne co mi pasuje

Avatar clumsy

25 września 2020, 22:15

@polski_skoczek: chyba to miałam na myśli

Avatar polski_skoczek

21 sierpnia 2020, 14:48

Em...

Avatar Murarzowa

10 lipca 2020, 12:23

*kopu kopu*
admin nazywa się jeja.pl

Avatar Myszkapl

13 listopada 2019, 07:52

Było zajęte to było zajęte

Avatar Szymon123PL

13 listopada 2019, 03:13

Hello.

Avatar
ZiemiaJestPlaska

Edytowano - 8 listopada 2019, 15:51

Albo użytkownik jeja.pl nazwał się jejapl... Nie miał pomysłu czy co?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar GldFx

12 listopada 2019, 14:13

@jejaplxiaomi: odczekales 50

Avatar jejaplxiaomi

Edytowano - 12 listopada 2019, 17:55

@GldFx: mama mnie wołała
A mamę się szanuje

Avatar Legolas9988

12 listopada 2019, 17:34

Ja tego końca używam zwykle w grach globalnych, głównie to LegolesPL, jeśli ktoś chce znaleźć.

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2019, 17:26

Ja zawsze ustawiam sobie pl bo jakoś lepiej dla mnie brzmi

Avatar jacek1s

8 listopada 2019, 16:05

Kiedyś, bardzo dawno temu grałem w grę amerykańską (online oczywiście), w której polskich graczy było jak na lekarstwo i większość z nich dawała sobie pl w nicku.
To były czasy w których robiło się między nickiem takie krzaczki xXx albo XxX albo jeszcze różne inne.

Avatar xXkuba22Xx

12 listopada 2019, 14:32

@jacek1s: ja wlasnie jestem z tych czasów...

Avatar clumsy

12 listopada 2019, 16:34

@xXkuba22Xx: xX_cute_kawaii_girl_Xx

Avatar Polakowaty

12 listopada 2019, 16:19

Ja zawsze unikam polaków w tf2 na casual i jak na razie dobrze mi idzie a jak już jest to siedzę cicho

Avatar br120907

12 listopada 2019, 16:21

@Polakowaty: ja na casualu w tf2 ostatnio widziałem polaka z miech temu

Avatar Polakowaty

Edytowano - 12 listopada 2019, 16:22

@br120907: Ja z 3 dni temu i to 5

Avatar TheNoobBetterYou

12 listopada 2019, 15:54

Każdy kto ma w nicku pl i proboje to pokazać komentarzach:

Avatar Szymon123PL

13 listopada 2019, 03:15

Avatar Tamron

12 listopada 2019, 15:08

PL jest dobre jak chcesz ustawić swój ulubiony nick, ale jest już zajęty i trzeba coś zmienić

Avatar Stulej4

Edytowano - 12 listopada 2019, 15:30

@Tamron: Zawsze można zmienić jakąś literę na liczbę
Tak było u mnie

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2019, 15:30

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2019, 13:55

Wydaje mi się czy inne narody rzadziej używają takich skrótów na końcu? Widziałem CZ i LT ale poza tym to raczej takie nicki się nie zdarzają

Avatar bamxvvss

12 listopada 2019, 14:11

jest dużo RO

Avatar adamath

12 listopada 2019, 14:02

@NiedzwiedzJanusz:
Wejdź na agario połowa nicków ma przed/przy - rostek związany z narodowością lub miastem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Były nóżki, nie ma nóżek

Zdeklasowani znowu

Północne Węgry

Trzeba brać osobną torbę

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka