Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie idź!
Fajnie że odpowiedzieli
To będzie bolało
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 listopada 2019, 22:28
Wie jaki należy kąt obrać by trafić przechodząego ulicą geja kostką brukową
Odpisz
12 listopada 2019, 21:08
Nie no nie przesadzajmy. Wie za kim jest i za kim na pewno nie jest.
A to że nie potrafi wymienić chociażby 3 zawodników ze swojej drużyny to już inna sprawa...
Odpisz
12 listopada 2019, 20:23
Myślałem, że wszedłem w losowe.
Odpisz
12 listopada 2019, 20:13
Wiem,że nic nie wiem. Nie powiedział żaden kibol
Odpisz
8 listopada 2019, 23:01
Nawet nie wie, że nic nie wie.
Odpisz
12 listopada 2019, 12:57
@Antonio331: To jest właśnie najgorsze
Odpisz
8 listopada 2019, 23:33
Kibol=Patriota.
Odpisz
8 listopada 2019, 23:35
to sarkazm czy nie, bo nie moge rozpoznac
Odpisz
8 listopada 2019, 23:41
@handlash: Jakby to był sarkazm,
to na końcu dałbym /s, ale nie dałem, więc to nie jest sarkazm.
Odpisz
8 listopada 2019, 23:47
Niestety na dżedża zawsze trzeba dawać "/s" nauczyłem się tego na błędzie kolegi.
Odpisz
8 listopada 2019, 23:48
@Antonio331: /s zabija żart
Odpisz
8 listopada 2019, 23:50
@Antonio331: wlasnie, /s zabija caly zart, lepiej narazic sie na lapki w dol i miec nadzieje, ze te kilka osob zalapie i doceni ironie
Odpisz
8 listopada 2019, 23:58
wniosek z tego jest taki, że jestem kibolem
Odpisz
9 listopada 2019, 00:01
@handlash: Wyślę później jak znajdę pewnego ss.
Odpisz
9 listopada 2019, 00:43
@Antonio331: Jednak ss nie mam, ale to miał być przykład Damonda
Odpisz
9 listopada 2019, 00:51
@Antonio331: dokładnie tak, kurła był komentarz
-KoMpUtEr PoWoDuJe DePrEsJe (jakoś tak)
-a nie? (Mój komentarz)
Ludzie nie ogarnęli że to sarkazm i teraz 1/5 moich wdółgłosów to jest z tego komentarza ( 100/500 ) więc trzeba pisać /s bo iks de
Odpisz
12 listopada 2019, 20:26
jeszcze jak
Odpisz
12 listopada 2019, 21:14
Kibol=Bandyta
Odpisz
12 listopada 2019, 21:29
@Damond: ja już wole iks de niż mówić "uwaga! uwaga! oznajmiam wszem i wobec że to był żart, który nie miał na celu nikogo obrazić, a zbieżność imion i nazwisk jest przypadkowa, dziękuje"
Odpisz
12 listopada 2019, 21:32
@Broski: kibole to przykładni obywatele
Odpisz
12 listopada 2019, 22:50
@Damond: kto by się opinią jakiś człowieczków przejmował
Odpisz
12 listopada 2019, 22:52
@DeadShoot: ja.
Odpisz
12 listopada 2019, 23:11
@Damond: przykre
Odpisz
12 listopada 2019, 23:14
@DeadShoot: wiem
Odpisz
8 listopada 2019, 23:16
prawdziwy kibol moczy karla w toalecie
Odpisz
8 listopada 2019, 23:04
Wie jak rozpoznać osobe która kibicuje komuś innemu lub osobe w ogóle nie obeznaną w dziedziniach sportu
Odpisz