Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Były nóżki, nie ma nóżek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Pozdrawiam świetliki
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 listopada 2019, 10:33
Ale nie mam linka
Odpisz
14 listopada 2019, 13:02
@pjodeer124: bruh
Odpisz
14 listopada 2019, 16:45
no przykro mi
Odpisz
14 listopada 2019, 16:46
@pjodeer124: albo widziałeś w poczekalni albo jesteś w błędzie
Odpisz
14 listopada 2019, 16:47
miało inny tytuł
Odpisz
Edytowano - 14 listopada 2019, 16:48
@pjodeer124: ADMIN ZMIENIŁ TYTUŁ KU*WA
Odpisz
14 listopada 2019, 19:53
po pierwsze: po co miałby to robić?
Po drugie: proszę być miły
Odpisz
14 listopada 2019, 19:54
@pjodeer124: a je**ął cię kiedyś ktoś? Admin zmienił tytuł bo tak mu się chciało i elo
Nie masz nic do gadania a twój argument to inwalida
Odpisz
14 listopada 2019, 19:59
...
Odpisz
14 listopada 2019, 20:00
nieładnie
Odpisz
Edytowano - 14 listopada 2019, 20:00
@pjodeer124: mam w ch*j ochotę cię je**ać
Odpisz
14 listopada 2019, 20:40
Dobra... uchłonąleś już? Bo można ciwilizowanie o tym porozmawiać.
Odpisz
15 listopada 2019, 12:54
@pjodeer124: Admin zmienia tytuł jak mu sie nie podoba i tyle
Odpisz
Edytowano - 15 listopada 2019, 15:46
@Cotosiestanelo: jestem nowy i myślałem, że admin zmienia tylko gdy tytuł jest obrażający. Moim zdaniem tytuł pierwszy był lepszy. Dziękuje za wyjaśnienie ;)
Odpisz
15 listopada 2019, 15:54
@pjodeer124: nie ma sprawy, przy okazji, jak Admin (Bożydar) zmienia tytuł to mem przechodzi na główną ale nie dostajesz punktu doświadczenia
Odpisz
15 listopada 2019, 16:42
@Cotosiestanelo: dzięki, ale nie dodaje memów
Odpisz
28 maja 2025, 22:38
@Cotosiestanelo: dla jejaków z losowych: spokojnie, punkt dostajecie i tak
Odpisz
9 listopada 2019, 21:55
Z racji na trzecią zasadę ci sie nie uda, przykro mi.
Odpisz
9 listopada 2019, 22:29
@Antonio331: Ale on nie powiedział "martwych" a "matwych".
Odpisz
9 listopada 2019, 22:34
A do tego przymiotnik określał byty żywe( w znaczeniu że nie takie jak memy, krzesła, stoły itp., a jak ludzie i inne organizmy).
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2019, 23:30
Jest, że "nie wskrzeszamy martwych" za równo martwych ludzi jak i szablonów (I to nie ja dale w dół, żeby nie byo)
Odpisz