Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Nigdy na to nie wpadną
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To się nie może nie udać
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 listopada 2019, 14:10
No nie wiem, zwykła kreskówka...
Odpisz
14 listopada 2019, 16:06
@Xentez: kolorowa, pokazuje wnętrze 🅱ohaterów (2 znaczenia), pozytywna, emocjonująca
Odpisz
18 listopada 2019, 20:28
@gury_wamac: ten uczuć kiedy odpowiedź na komentarz ma więcej upvote'ów niż sam komentarz
Odpisz
14 listopada 2019, 18:31
Uwielbiałem tą bajkę to znaczy nadal uwielbiam ake nie próbowałem jeszcze wszystkich sposobów i nwm jak podziałają
Odpisz
14 listopada 2019, 10:45
O nie, przypomniałem to sobie!
Odpisz
14 listopada 2019, 15:17
@LowcaSCP: co to?
Odpisz
14 listopada 2019, 16:57
@krzyhu7973: Koszmar
Odpisz
14 listopada 2019, 17:13
@krzyhu7973: w skrócie słodkie zwierzątka tną się piłami leją się litry krwi no i ogólnie to nie oglądaj
Odpisz
14 listopada 2019, 13:26
To jest zajebiste
Odpisz
10 listopada 2019, 14:26
Ja raz byłem u kuzyna (miałem chyba 6 lat)
Razem z moim bratem oglądali "Sztotka pasta happy tree friends" czy jakoś tak
Weszłem tam bo lubiłem te piosenkę ale poza nią zobaczyłem jak słodki kolorowy stworek siedzi u dentysty który mu rozrywa usta.
Od tamtej pory mam traume co do tej piosenki i mniej więcej do 8 roku życia ryczałem jak to puszczali
Odpisz
14 listopada 2019, 10:08
ooo pamiętam ten filmik
u mnie traumy nie wywował
Odpisz
14 listopada 2019, 10:24
mi ten filmik stary puścił bo myślał że to zwykły teledysk i było ciekawie powiem
Odpisz
14 listopada 2019, 11:47
Wszedłem*
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2019, 14:25
Oj, oj. Nie oglądam już HTF, bo znam wszystkie odcinki na pamięć.
A ich wspomnienia dalej (cytując Thanosa) " ... put a smile on my face".
Odpisz
10 listopada 2019, 19:09
@Tajdeus: gdzie można obejrzeć wszystkie odcinki?
Odpisz
10 listopada 2019, 19:48
@Mimikkyu: Na YouTubie je oglądałem, na kanale MondoMedia.
Odpisz
10 listopada 2019, 20:11
@Tajdeus: ale nie ma już wszystkich :<
Odpisz
10 listopada 2019, 21:12
@Mimikkyu: No to już nie wiem, oglądałem je lata temu :(
Odpisz
10 listopada 2019, 16:10
Dla mnie najgorsze są teletubisie. Do teraz się ich boję
Odpisz
10 listopada 2019, 14:20
Ja się tego boje nadal
Odpisz
10 listopada 2019, 13:54
Lubię to oglądać z kolegami.......proszę nie oceniajcie mnie
Odpisz
10 listopada 2019, 13:30
Pamiętam jak mój brat kiedyś to oglądał i zawsze od niego uciekałem, albo go biłem hehe
Odpisz