memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
26 sierpnia 2014, 18:37
mój też tak robi ;P to typowe dla mopsów ;D
Odpisz
10 września 2013, 14:57
boże jakie to słodkie :P żygam tęczą
9 września 2013, 16:17
Jak się ma krótkie łapki to jakoś trzeba sobie radzić ;)
9 września 2013, 15:44
gdyby zobaczyła to moja kolerzanka na pewno by powiedziała uuuuuuuu jak słodko :P
9 września 2013, 15:00
Hop-hop-hop-hop-hop-hop-hop jestem na górze
9 września 2013, 13:57
Hop, hop, hop, hop, hop, hop :3
9 września 2013, 12:49
Jak mario xD
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież26 sierpnia 2014, 18:37
mój też tak robi ;P to typowe dla mopsów ;D
Odpisz
10 września 2013, 14:57
boże jakie to słodkie :P żygam tęczą
Odpisz
9 września 2013, 16:17
Jak się ma krótkie łapki to jakoś trzeba sobie radzić ;)
Odpisz
9 września 2013, 15:44
gdyby zobaczyła to moja kolerzanka na pewno by powiedziała uuuuuuuu jak słodko :P
Odpisz
9 września 2013, 15:00
Hop-hop-hop-hop-hop-hop-hop jestem na górze
Odpisz
9 września 2013, 13:57
Hop, hop, hop, hop, hop, hop :3
Odpisz
9 września 2013, 12:49
Jak mario xD
Odpisz