Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kapitanborys

18 czerwca 2018, 16:54

smutne

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2017, 09:23

Ha-ha... Ha-Ha...
Bośnia i Hercegowizna, Wielkopolska, ja Mazowsze ._.

Avatar
Konto usunięte

4 kwietnia 2017, 16:19

Hs pls

Avatar
Konto usunięte

15 maja 2016, 21:32

california, kentucky i gdzies niedaleko texasu
ku*wa ale daleko

Avatar Oskaras

16 kwietnia 2016, 11:21

Tak, ja mam koła 10 znajomych poznanych w grach, w przeciwieństwie do opinii moherów, wiem jak wyglądają, dobrze się znamy, ale nie możemy się w praktyce spotkać z powodu odległości (Jeden z pomorza, drugi - Wa-wa, ja Śląsk xd)

Avatar Bonnieendchica

26 grudnia 2015, 10:09

potwierdzam

Avatar Rarytas

7 września 2013, 15:57

Mam 2 internetowe przyjaciółki, ale mieszkają za daleko mnie.

Avatar
Konto usunięte

7 września 2013, 16:10

@Rarytas: Ja to samo :3

Avatar volf360

7 września 2013, 18:46

No i ja tak samo mam ;3

Avatar Psuja34

7 września 2013, 19:52

@Rarytas: Ja 4 i wszystkie cholernie gorące i inteligentne. ^^

Avatar Mnich1

7 września 2013, 20:11

@Psuja34: Zgaduje że nie wiesz jak wyglądają ?

Avatar Psuja34

7 września 2013, 20:57

@Mnich1: Wiem. Gadałem z nimi na skaypie, fb, gg itp. A jak to kobiety lubią wstawiać wszędzie swoje fotki....

Avatar Mnich1

7 września 2013, 20:59

@Psuja34: No w sumie.

Avatar meteorr77

8 września 2013, 12:27

@Rarytas: a ja mam kolegów z Rosji, Ameryki, Włoch i Izraela :o

Avatar Rarytas

8 września 2013, 12:38

@meteorr77: A ja koleżankę z Norwegii.

Avatar Stitch

12 maja 2015, 20:12

@meteorr77: A ja kumpli z Meksyku.

Avatar MagicMan

Edytowano - 3 kwietnia 2015, 21:30

homestuck plz

Avatar Aracz

7 września 2013, 20:59

Nie, nie będziemy. Do niewidzenia.

Avatar vigilantEccentric

7 września 2013, 20:27

Bohaterowie z Homestuck'a na jeja :D Super nie spodziewałam się ich na polskiej stronie :D

Avatar
Konto usunięte

7 września 2013, 15:44

Właśnie, wszyscy z jeja pozdro wielkie :)

Avatar
heroes10

7 września 2013, 15:29

słabe 1/1

Avatar
Konto usunięte

7 września 2013, 15:31

1/1 = 5/5

Avatar EMO1112

8 września 2013, 10:39

To tak jak 5/5 idioto .-.

Avatar PadmePL

13 kwietnia 2018, 14:53

xd

Avatar skelemaster

1 lipca 2020, 17:42

siema

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Pozdrawiam świetliki

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Młodzi gniewni

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka