Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ziemniaczki_j1234e

14 lutego 2020, 18:06

nie tam mieszka moja ciocia

Avatar Anonim7362616

28 maja 2020, 12:35

@ziemniaczki_j1234e: fajnie, to gdzie mieszka twoja ciocia?

Avatar ziemniaczki_j1234e

29 maja 2020, 06:36

@Anonim7362616: nie,tam mieszka moja ciocia

Avatar Anonim7362616

29 maja 2020, 09:13

@ziemniaczki_j1234e: odrazu lepiej, pamiętaj o przecinkach na przyszłość

Avatar ziemniaczki_j1234e

29 maja 2020, 10:44

Avatar Ignisus

17 listopada 2019, 14:03

Smogu już tam nie ma...

Avatar xXkuba22Xx

17 listopada 2019, 19:33

@Ignisus: jest, ale kraków już nie jest na czele najbardziej zanieczyszczonych miast...

Avatar Peroczek

18 listopada 2019, 10:07

@xXkuba22Xx: w prognozie smogowej:
Wszystko: jest zielone

Kraków: wolę żółty

Avatar Nokia_701

30 listopada 2019, 18:31

@xXkuba22Xx: tera to ślunsk

Avatar bulazpasztetem

18 listopada 2019, 12:39

#FREEEMOTKI ✌️✌️✌️

Avatar Nokia_701

30 listopada 2019, 18:30

@bulazpasztetem: #przestań

Avatar Dexterek

17 listopada 2019, 21:20

Hiroszima w 45' be like

Avatar Szczur00

17 listopada 2019, 18:14

Nie!

Avatar player203a8

17 listopada 2019, 14:54

@LenoPat Kraków jest w Małopolsce, na Śląsku to w pi**u jest

Avatar
LenoPat

12 listopada 2019, 15:50

Jak ty na Śląsku nie byłeś

Avatar VincyI

Edytowano - 12 listopada 2019, 16:36

ja w kotlinie mieszkam i kiedy kończy się pazdźiernik to oddychać się nie da (tak mieszkam na Śląsku)

Avatar
LenoPat

12 listopada 2019, 17:31

@VincyI: Ja mieszkam w Wodzisławiu i tam kopcom czym tylko im pod rękę wpadnie

Avatar VincyI

12 listopada 2019, 17:33

u nas też tak jest,w nocy odradza się chodzenia po ulicach w pewnych rejonach miasta

Avatar
LenoPat

12 listopada 2019, 17:36

@VincyI: Dwa lata temu odwołali tydzień szkoły z powodu powietrza

Avatar sucharek1203

12 listopada 2019, 17:26

Maczety antysmogowe załatwią sprawę

Avatar TurboSprezarka

12 listopada 2019, 16:42

jeja weather

Avatar PoTeST

12 listopada 2019, 15:31

No... to jest jakiś sposób

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Trzeba brać osobną torbę

To musiało być męczące

Nie idź!

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka