Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

28 kwietnia 2020, 13:47

@KontoUsunięte: U mnie jest w szkole napisane: Szkoła spełnionych marzeń.

Chyba zniszczonych bo o mało przez to miejsce nie popełniłem samobójstwa

Avatar maciejski

1 marca 2021, 13:55

Czemu to ma tylko jedną strzałkę w górę i jedną w dół

Avatar
Konto usunięte

16 listopada 2019, 12:56

Szkoła podstawowa to najgorszy etap edukacji. Szansa na to, że trafisz do klasy z patusami jest ogromna. Dobrze, że chociaż w szkołach średnich nie ma takiego problemu, bo do dobrych szkół trafiają dobrzy uczniowie, a do złych źli.

Avatar masisi

16 listopada 2019, 15:16

otóż nie zawsze, w moim technikum jest samochodowa a to w większości patusiarnia

Avatar
Konto usunięte

16 listopada 2019, 15:34

Pozdrawiam z Liceum "Najlepszego w powiecie". Wszyscy mają wyje**ne na naukę, mnóstwo patusów i każdy chleje.

Avatar Grek_

16 listopada 2019, 16:30

pozdrawiam z 2 liceum w Elblągu(najlepsze w województwie podobno) każdy chleje

Ja też a co
Nie będę w domu siedział w weekendy

Avatar Jokkero

16 listopada 2019, 23:32

Pozdrawiam z prywatnego technikum w Białymstoku gdzie jest "wysoki próg" a i tak są tam patusy które nawet do szkoły nie chodzą a jak są to ciągle na telefonach siedzą i wszystko mają gdzieś

Avatar Maks221

17 listopada 2019, 09:29

Gorzej jak ktoś się nie uczy wtedy trafi do takiej samej szkoły

Avatar Jokkero

17 listopada 2019, 11:49

@Maks221: tak

Avatar Dexterek

16 listopada 2019, 19:57

Mówiłem to set razy powiem i 101. Traumatyczne memy z piesełem są ch*jowe

Avatar Ignisus

16 listopada 2019, 12:42

Kto hejtuje? Ci co mu dokuczali!

Avatar
Janusz_Taxi_2

16 listopada 2019, 19:08

@Ignisus: To dużo osób mu dokuczało

Avatar MrChleb48

13 listopada 2019, 15:27

spokojnie Michał.
Te niedobre pieski już dostały to na co zasłużyły.

Avatar KubaK1975

16 listopada 2019, 16:22

@MrChleb48: część 3

Avatar KubaK1975

16 listopada 2019, 16:22

@KubaK1975: część 2

Avatar MemeMaster28

16 listopada 2019, 16:11

Głupie śmiecie

Avatar
Konto usunięte

16 listopada 2019, 15:42

@masisi @Hacinson: okej, może nie zawsze tak jest

Avatar snajpercat

16 listopada 2019, 12:40

Avatar Frutti56

13 listopada 2019, 11:54

O tak...

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2019, 11:33

O nie...

Avatar Pikachu_fan_Subaru

13 listopada 2019, 09:56

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar AleksandrettObrozny
Dodane przez: AleksandrettObrozny

Tacy sami, a ściana między nami

Najbardziej realistyczny spośród modów

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Jakby trochę nie fair

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka