Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Najbardziej realistyczny spośród modów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jakby trochę nie fair
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 kwietnia 2020, 13:47
@KontoUsunięte: U mnie jest w szkole napisane: Szkoła spełnionych marzeń.
Chyba zniszczonych bo o mało przez to miejsce nie popełniłem samobójstwa
Odpisz
1 marca 2021, 13:55
Czemu to ma tylko jedną strzałkę w górę i jedną w dół
Odpisz
16 listopada 2019, 12:56
Szkoła podstawowa to najgorszy etap edukacji. Szansa na to, że trafisz do klasy z patusami jest ogromna. Dobrze, że chociaż w szkołach średnich nie ma takiego problemu, bo do dobrych szkół trafiają dobrzy uczniowie, a do złych źli.
Odpisz
16 listopada 2019, 15:16
otóż nie zawsze, w moim technikum jest samochodowa a to w większości patusiarnia
Odpisz
16 listopada 2019, 15:34
Pozdrawiam z Liceum "Najlepszego w powiecie". Wszyscy mają wyje**ne na naukę, mnóstwo patusów i każdy chleje.
Odpisz
16 listopada 2019, 16:30
pozdrawiam z 2 liceum w Elblągu(najlepsze w województwie podobno) każdy chleje
Ja też a co
Nie będę w domu siedział w weekendy
Odpisz
16 listopada 2019, 23:32
Pozdrawiam z prywatnego technikum w Białymstoku gdzie jest "wysoki próg" a i tak są tam patusy które nawet do szkoły nie chodzą a jak są to ciągle na telefonach siedzą i wszystko mają gdzieś
Odpisz
17 listopada 2019, 09:29
Gorzej jak ktoś się nie uczy wtedy trafi do takiej samej szkoły
Odpisz
17 listopada 2019, 11:49
@Maks221: tak
Odpisz
16 listopada 2019, 19:57
Mówiłem to set razy powiem i 101. Traumatyczne memy z piesełem są ch*jowe
Odpisz
16 listopada 2019, 12:42
Kto hejtuje? Ci co mu dokuczali!
Odpisz
16 listopada 2019, 19:08
@Ignisus: To dużo osób mu dokuczało
Odpisz
13 listopada 2019, 15:27
spokojnie Michał.
Te niedobre pieski już dostały to na co zasłużyły.
Odpisz
16 listopada 2019, 16:22
@MrChleb48: część 3
Odpisz
16 listopada 2019, 16:22
@KubaK1975: część 2
Odpisz
16 listopada 2019, 16:11
Głupie śmiecie
Odpisz
16 listopada 2019, 15:42
@masisi @Hacinson: okej, może nie zawsze tak jest
Odpisz
16 listopada 2019, 12:40
Odpisz
13 listopada 2019, 11:54
O tak...
Odpisz
13 listopada 2019, 11:33
O nie...
Odpisz
13 listopada 2019, 09:56
Odpisz