Mogli ich nie zabijać. Dali by im wyrok śmierci i by na niego czekali i czekali i nie wiedzieli by kiedy by został wykonany. Czekanie jest najgorsze bo zabija psychicznie człowieka, a jak jeszcze czeka sie na śmierć to już wgl. Po wykonaniu kart śmierci jest juz po wszystkim i i teoretycznie juz skazany nie cierpi psychicznie czekając
Ale po co sprawiać ludziom niepotrzebne cierpienie? Dla zemsty? No bo przecież po samej karze śmierci raczej każdy został wystarczająco odstraszony od zostania hitlerem v2
Komentarze
Odśwież13 listopada 2019, 10:59
Gering nie zrobił nic złego
Odpisz
16 listopada 2019, 19:06
@Frutti56: Goering za to tak
Odpisz
8 lipca 2023, 18:54
A Meyer?
Odpisz
13 listopada 2019, 12:24
Mogli ich nie zabijać. Dali by im wyrok śmierci i by na niego czekali i czekali i nie wiedzieli by kiedy by został wykonany. Czekanie jest najgorsze bo zabija psychicznie człowieka, a jak jeszcze czeka sie na śmierć to już wgl. Po wykonaniu kart śmierci jest juz po wszystkim i i teoretycznie juz skazany nie cierpi psychicznie czekając
Odpisz
13 listopada 2019, 14:12
A po ch*j mieli by to robić?
Odpisz
13 listopada 2019, 14:20
bo czekanie na śmierć jest większą karą psychiczną niż sama śmierc
Odpisz
13 listopada 2019, 17:25
Ale po co sprawiać ludziom niepotrzebne cierpienie? Dla zemsty? No bo przecież po samej karze śmierci raczej każdy został wystarczająco odstraszony od zostania hitlerem v2
Odpisz