Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Za co ta premia
To się nie może nie udać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie zadzieraj z bobrami
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 listopada 2019, 21:28
Tak się właśnie składa
Odpisz
18 listopada 2019, 23:00
@Erazael: ale zazdro
Odpisz
22 listopada 2019, 09:08
@Erazael: Jeszcze labirynt był fajny.
Odpisz
22 maja 2021, 00:59
@Erazael: ja mam nokie kekw
Odpisz
22 maja 2021, 08:52
@Nokia_701: jesteś nokią
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2019, 18:02
Jeżeli to jest Tetris, to ja jestem kostka rubika
Odpisz
22 listopada 2019, 15:57
snejk > tetris
Odpisz
22 listopada 2019, 14:08
Jak mnie ten tetris wku*wiał -.-
Odpisz
22 listopada 2019, 11:37
A się grało po nocach
Odpisz
22 listopada 2019, 09:55
ja tam patrzę tylko na baterię i cenę
nie rozumiem po co ludziom drogie telefony
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2019, 21:12
O BOŻE TEN TETRIS BYŁ NAJWSPANIALSZĄ GRĄ NA ŚWIECIE
To się nazywa Stack Attack
Odpisz
18 listopada 2019, 21:25
+1
Odpisz
18 listopada 2019, 21:05
Mmmm SNEJK
Odpisz
18 listopada 2019, 21:01
Osobiście miałem Siemensa z tetrisem, w tamtych czasach był świetnym telefonem.
Odpisz
18 listopada 2019, 21:01
Odpisz
18 listopada 2019, 21:01
Wybieram tego z tetrisem
Odpisz