Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kazekage895

21 marca 2020, 14:41

W takim razie co tam robią figurki amiibo?

Avatar Big_Chungus

19 listopada 2019, 15:46

Mam pytanie off-topic
Opłaca się kupić Nintendo Switch?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar MajnkraftAlusiek

9 lutego 2020, 13:58

@pokemon223: Mało Polaków ich lubi.

Avatar GigannPlus

20 marca 2020, 22:08

@MajnkraftAlusiek: ja ich kocham

Avatar GigannPlus

20 marca 2020, 22:07

Nintendo jest najlepsze. Nie jakieś plejtejszyny i iksboksy, hatfu

Avatar Shadow_years

26 listopada 2019, 16:22

A to śmieszne, jak się wprowadziłem do Niemiec to wszyscy mówili że mieli albo mają nintendo. Ja nigdy nie miałam. Ale psp ze spiraconym Mario to złoto

Avatar MajnkraftAlusiek

9 lutego 2020, 13:56

@Shadow_years: Niemcy i Francja są faworyzowane nad resztą Europy, dlatego tam mają wszystko, (w Wielkiej Brytanii i w Hiszpanii też), a wszędzie indziej gówno.

Avatar Shadow_years

9 lutego 2020, 15:07

@MajnkraftAlusiek: w Hiszpanii też trochę inaczej jest ale niech będzie

Avatar MajnkraftAlusiek

10 lutego 2020, 14:58

@Shadow_years: Ale i tak więcej niż w Polsce.

Avatar
Konto usunięte

25 listopada 2019, 16:06

jedne njintendo jakie szanóje to pegazus

Avatar zomdiax5

25 listopada 2019, 16:08

pegazus przełącznik od światła lite

Avatar mapiarz

25 listopada 2019, 16:50

Pegaz to nie Nintendo takie są fakty nie zapraszam do dyskusji

Avatar mapiarz

25 listopada 2019, 16:51

@mapiarz: wszyscy:

Avatar MajnkraftAlusiek

2 lutego 2020, 23:26

@mapiarz: To famiklon.

Avatar Hawaiiball

25 listopada 2019, 13:13

Mnie zawsze bardziej frapował brak gier na pierwszego xboxa.

Avatar MajnkraftAlusiek

Edytowano - 2 lutego 2020, 23:25

@Hawaiiball: Sama konsola była ale jedyna gra oficjalnie w Polsce to ta dołączana do zestawu?

Avatar snajpercat

25 listopada 2019, 13:43

Są ale nie które ceny są poje**ne np SNES classic w cenie - 300zl w mediamarkt-700zl

Avatar MajnkraftAlusiek

25 stycznia 2020, 22:48

@snajpercat: Ale oryginalnego SNESa nie było.

Avatar snajpercat

25 stycznia 2020, 23:51

@MajnkraftAlusiek: niestety ale mieliśmy pegasusa

Avatar MajnkraftAlusiek

26 stycznia 2020, 00:03

@snajpercat: Ale to nie to samo, i został wydany kiedy już istniały mocniejsze konsole.

Avatar Dark_Games

Edytowano - 25 listopada 2019, 13:04

Ja dosłownie 3 dni temu kupiłem Nintendo new 2Ds XL jak narazie jestem usatysfakcjonowany szkoda tylko że nie ma nikt tej konsoli w promieniu 10 km to bym pograł z kimś na street passie (dla zainteresowanych zapłaciłem 500 zł za używkę razem z 2 grami a normalna cena to 670 zł za samą konsole)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar Saaaaasuke

27 listopada 2019, 00:20

Avatar ITakZarazZapomniszOMnie

27 listopada 2019, 11:37

@Saaaaasuke: Nie ma za co, ale jakby co, to uważaj. Czytaj uważnie i nic nie pomijaj w poradniku

Avatar KenKaneki89

25 listopada 2019, 19:58

Czemu na Polsce z grami na Xbox360 są gry na ps4?

Avatar Luszak

25 listopada 2019, 20:34

@KenKaneki89: Xboxa 460 używa już minejsza grupa i gry się dobrze nie sprzedają więc miejsce zagospodarowali na gry z ps4 który jest częściej sprzedawany

Avatar KenKaneki89

26 listopada 2019, 22:10

@Luszak: ale z kolei po prawej stronie w rogu jest jeszcze kawałek półki z grami na ps3 i tam są gry na xone. Mogli je chociaż zamienić.

Avatar Nikodem8378

25 listopada 2019, 12:35

Kto ma Xboxa 360? Ja mam i gram sobie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 26 listopada 2019, 20:12

@Nikodem8378: nie mówię o x boksie
Bo na xboxa 360 jest metro last light

A ok

Ale zagraj warto

Avatar SpokoLoko420

26 listopada 2019, 21:56

@Nikodem8378: dlatego napisałem co napisałem a nie "ja też mam wii"

Avatar Graids

25 listopada 2019, 12:20

W mediamarkt są normalnie

Avatar NesquikBoi

25 listopada 2019, 15:05

@Graids: ale drogie

Avatar Graids

25 listopada 2019, 16:07

@NesquikBoi: wszystkie są drogie, nieważne gdzie

Avatar miki322

25 listopada 2019, 12:25

W sumie mnie w ogóle Nintendo nie interesuje, średnie gry i nieinteresująca konsola

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar deadpool18

25 listopada 2019, 18:27

@SpokoLoko420: O nie! Biją się. Niech ktoś zadzwoni na policje. Nintendowe bagiety już jadą. WiiU! WiiU! WiiU!

Avatar deadpool18

25 listopada 2019, 18:29

@deadpool18: Sorry. Wiem że cringowe, ale na grupie klasowej mamy z tego taki polew, że się nie mogłem powstrzymać.

Avatar nightcube

19 listopada 2019, 15:45

Nintendo ma tak samo wyje**ne na polskę jak Apple czy większość światowych gigantów

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar MajnkraftAlusiek

19 listopada 2019, 20:26

@Boberek00: A Dreamcast był reklamowany tym że jest 128bit, i funkcje internetowe, i że jest dużo różnych rodzajów gier.

Avatar Boberek00

19 listopada 2019, 20:27

@MajnkraftAlusiek: Funkcje i gry się zgadzają

Avatar nirqm

19 listopada 2019, 16:21

Czemu na stoisku z napisem Xbox 360 są gry na ps4

Avatar Boberek00

19 listopada 2019, 16:12

Nintendo stosunkowo późno zainteresowało się naszym krajem

Avatar Simciakk

19 listopada 2019, 16:17

@Boberek00: Ale i tak jest za drogie dla Polaków,a nie ukrywam,że chciałbym zagrać na np.DS'ie.

Avatar MajnkraftAlusiek

19 listopada 2019, 16:20

@Boberek00: Polski dystrybutor Nintendo nie jest oficjalny, więc zupełnie się nie interesowało.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Brawo za czujność!

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Powodzenia

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka