Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
To by wystarczyło
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Co za przypadek
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lutego 2020, 10:17
Mem nieśmieszny i normicki
Odpisz
25 listopada 2019, 16:48
a mi chociaż raz coś w życiu wyszło
Odpisz
25 listopada 2019, 16:19
Ja se mam depresje... bo mi ciastko co mam na profce jeja zjedli, zjedli mojego dyktatora... a u mnie regułja brzmi tak: "SS-man, to mój pan"
Odpisz
25 listopada 2019, 18:44
@AmbonkaAlboStonka: kłódka
Odpisz
25 listopada 2019, 15:52
jaki to niby ma związek z depresją?
Odpisz
25 listopada 2019, 13:29
Do dupy ten "mem"
Odpisz
25 listopada 2019, 15:12
@CitroenBomba: nie
Odpisz
7 lutego 2020, 10:17
@TheNoobBetterYou: tak
Odpisz
25 listopada 2019, 13:04
A propos słowa "zniewolona", powiedziałam coś do asystenta google, a on mi to zrozumiał jako "odcinki zniewolonej w Wołominie".
Odpisz
19 listopada 2019, 17:31
Cool and bad
Odpisz
Edytowano - 19 listopada 2019, 16:22
Raczej zniewolone wku*wienie
Odpisz
19 listopada 2019, 16:08
Dlatego ja już nie jem tego typu rzeczy bo nie stać mnie już na psychiatrę
Odpisz
19 listopada 2019, 15:54
Akurat dla mnie odrywanie czegoś takiego jest dosyć satysfakcjonujące.
Odpisz