Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Należy się za piękne oczy
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To by wystarczyło
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Żartownisie
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 listopada 2019, 01:44
Ale Kojime to ty szanuj.
Odpisz
1 marca 2020, 11:00
@Mikrus19: właśnie
Odpisz
18 maja 2020, 19:20
@Mikrus19: kto to? Pewnie i tak gorszy od Sapkowskiego wiec niech szanują Szpakowskiego
Odpisz
19 listopada 2019, 16:17
Sapkowski mówił że gry komputerowe są dla idiotów.
Niby kiedy Hideo Kojima mówił coś po polsku?
Odpisz
19 listopada 2019, 16:21
@MajnkraftAlusiek: Nie mówił nigdy bo kiepsko mówi po polsku i by się śmiali z niego
Odpisz
19 listopada 2019, 18:15
@MajnkraftAlusiek: a ostatnio mówił o sobie jako mistrz gier
Odpisz
19 listopada 2019, 19:27
@Polalak: Dziwniejszy niż ja.
Odpisz
19 listopada 2019, 21:16
@MajnkraftAlusiek: Kiedyś mówił, że gry są dla idiotów, ale od niedawna sam siebie uważa za mistrza gier
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2019, 21:18
Sapkowski mimo tego że stworzył świetne uniwersum i napisał świetne książki jest hipokrytą
Odpisz
25 listopada 2019, 21:39
@mkus29: Świetnie uniwersum i świetnie książki ale ponoć jakość fabuły w tych książkach począwszy od pierwszej części do zakończenia to równia pochyła :v A największy strzał w kolano Sapkowskiego to było nazywanie ludźmi, którzy grają w gry "nieinteligentnymi". Zamiast jakoś zachęcić tych co znają wiedźmina tylko z gier do czytania książek to raczej zniechęcił do swojej literatury sporą grupę osób
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2019, 23:14
@Lacoste: Masz rację w sprawie nazywania ludźmi którzy grają w gry nieinteligentnymi, ale historia Krwi Elfów, Czas Pogardy, Chrzest Ognia, Ostanie życzenie i Miecz przeznaczenia strasznie mnie wciągnęły. Najciekawsze i najbardziej klimatyczne są wątki z Jaskrem, strasznie mi się podobają historię o ich podróżach jak np. w Chrzcie ognia gdzie Geralt miał całą kompanię w której byli Regis, Zoltan, Percival, Jaskier, nilfgaardczyk i Milva. Oczywiście z Zoltanem było kilku innych krasnoludów ale imion ich zapomniałem. Sam zarys fabuły i przebieg wędrówki bardzo mi się podobał. Albo w Mieczu przeznaczenia kiedy spotkali Oczko i inną cywilizację pod wodą i jak w Ostatnim życzeniu ruszyli na południe i później spotkali Yennefer. W skrócie po prostu lubię jego książki a najciekawsze są wątki z Jaskrem. Co nie znaczy że wątek z Ciri jest kiepski, ale póki co nie mam wieży jaskółki i pani jeziora więc utknąłem w "martwym punkcie" i nie wiem co było później po wydarzeniach w Chrzcie Ognia
Odpisz
26 listopada 2019, 13:24
@mkus29: Cieszę się, że Ci się podobało ;-)
Odpisz
26 listopada 2019, 00:09
No nie wiem czy Kojumbo ma takie ego... Chyba, że chodzi o to, jak określał Amerykańskie recenzje Death Stranding. Ale trzeba przyznać, że Kojumbo na takie go to jednak jakby nie spojrzeć, zasłużył
Odpisz
26 listopada 2019, 07:59
@EziioAuditore: Jego domniemane ego to też kwestja tego jaki jego wypowiedzi brzmią po japońsku, a jak po angielsku. W japońskim jego wypowiedzi nie brzmią tam wyniośle, poprost podczas tłumaczenia czyto w tekścia czy gdy mówi wychodzi że jest wyniosłym bucem.
Odpisz
25 listopada 2019, 23:53
Zauważyliście że Wałęsy i Sapkowskiego nikt nigdy nie widział razem w pomieszczeniu
Odpisz
25 listopada 2019, 23:38
Te ale Kojima to dobry ziomek jest.
Zajebistą giere wydał na świat
Odpisz
19 listopada 2019, 15:52
Odpisz