Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Rel
Nie po oczach
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 listopada 2019, 22:29
U mnie nawalają jakimś sprejem we wszystko
Odpisz
21 listopada 2019, 00:00
@Lumii: W sensie takim chłodzącym? Bo jemu akurat zdarza się w niektórych przypadkach pomóc.
Odpisz
Edytowano - 23 listopada 2019, 16:05
@MemicznyInkwizytor: kroplą na żołądek też zdarza się pomóc
Odpisz
23 listopada 2019, 18:25
@Przemek572: ... no w sumie racja
Odpisz
23 listopada 2019, 17:41
Miałem tak w 5 klasie.
Odpisz
23 listopada 2019, 17:32
Miętowa herbatka uleczy wszystkie rany
Odpisz
20 listopada 2019, 22:31
U mnie w szkole nie ma higiniestki / pielęgniarki
chyba
Odpisz
21 listopada 2019, 07:30
@D0minik: w takim razie to niezgodne z prawem, z tego co się orientuję
Odpisz
21 listopada 2019, 08:01
@Szczur00: Teoretycznie jest ale to jest po prostu w gabinecie. Nie ma higiniestki.
Odpisz
23 listopada 2019, 16:51
@D0minik: U mnie w trzech różnych szkołach przypadała jedna pielęgniarka XD więc jeżeli coś ci było, to tylko w środy, bo tylko w środy od 9-12 była w podstawówce. Potem poszło się do gimnazjum i znowu ona. To samo w liceum, tylko że w liceum nawet gdy teoretycznie powinna być to jej nie było XD
Odpisz
23 listopada 2019, 17:14
@D0minik: obok mojej szkoly jest budynek w ktorym jedna polowa to komisariat a na drugiej szpital czy cos i tam trza isc jak se cos zrobi
Odpisz
21 listopada 2019, 07:28
Jak można złamać rękę na wf
Odpisz
21 listopada 2019, 09:39
@Szczur00: Upaść na nią przy grze np. w piłkę ręczną
Odpisz
Edytowano - 21 listopada 2019, 16:24
@SG1030526: ok cofam
Dzisiaj młodszy kolega złamał rękę przy wpychaniu się do klasy
Dostałem pochwałę za udzielenie mu pierwszej pomocy :D
Odpisz
21 listopada 2019, 16:59
@Szczur00: xd
Odpisz
20 listopada 2019, 22:56
Kiedyś miałam kleszcza na głowie, poszłam z tym do pielęgniarki i powiedziałam żeby mi go wyciągnęła. Ona mi na to, że nie wyciągnie bo się boi
Odpisz
20 listopada 2019, 22:30
Dawno temu w podstawówce rozbiłem nos i pielęgniarka kazała mi wypi***alać z gabinetu bo przerwę ma i kawę chce se w spokoju wypić
Odpisz
20 listopada 2019, 22:39
@MeliPL: Jakby nie miała spokoju przez resztę dnia.
Odpisz
20 listopada 2019, 22:40
@d0wek: Ona ogólnie przyje**na była ale na szczęście pomogła mi miła studentka na praktykach.
Odpisz
20 listopada 2019, 22:34
Kiedy u ciebie nawet nie ma pielęgniarki i nauczyciele co najwyżej ci dadzą plaster i każą wypi***alać
Odpisz
20 listopada 2019, 22:27
Plaster na brzuch ci przyczepi, pomoże
Odpisz
Edytowano - 20 listopada 2019, 22:29
Jeszcze powie, abyś zjadł kanapkę, to wtedy ręka przestanie boleć
Odpisz
20 listopada 2019, 22:33
@PewienKtosiek: wypije herbatkę
Odpisz
20 listopada 2019, 22:30
A śNiAdAnIe JaDłEś?!
Odpisz
20 listopada 2019, 22:27
Burwa u mnie nawet kropli nie mają.
Odpisz