Jakoś tak tylko do Francji przylgnęło z tym poddawaniem się
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Jest taka skromna...
Żartownisie
Niezniszczalne
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 listopada 2019, 00:26
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2019, 22:01
Czesi nie mieli wyboru. Po przyłączeniu/anektowaniu Austrii przez 3 Rzeszę. Ich sytuacja strategiczna bardzo się pogorszyła. A na konferencji Monachijskiej stracili gwarancje od Francji i Wielkiej Brytanii (dodatkowo nie zostali na nią zaproszeni). Musieli oddać Kraj Sudecki ponieważ w ich sytuacji wojna była beznadziejna. Bez lini Obrony gdy niemcy wkroczyli do Czech to ci poddali się ponieważ opór nie miał by sensu.
Odpisz
22 listopada 2019, 23:04
@Konstantynopol33: a Polska postanowiła być ch*jem i najechać zaolzie
Odpisz
Edytowano - 23 listopada 2019, 12:00
@Polalak: po prostu wykorzystaliśmy sytuację, to samo zrobili Czesi podczas wojny polsko-bolszewickiej. Z resztą na Zaolziu mieszkali w większości Polacy.
Odpisz
23 listopada 2019, 13:00
@Konstantynopol33: A Francja miała niezłą sytuację do obrony, tylko jej dobrze nie wykorzystali.
Odpisz
Edytowano - 23 listopada 2019, 14:40
@emsmsmmss1247pl: wsadzili wszystko co mieli na tylko jeden krótki kawałek, i przez to zostali zaskoczeni od tyłu
Odpisz
22 listopada 2019, 21:45
Bądźmy szczerzy, wszyscy dostaliśmy po dupie.
Odpisz
21 listopada 2019, 19:42
Dania
Odpisz
21 listopada 2019, 20:36
@Luszak: Nie istnieje takie państwo
Odpisz
22 listopada 2019, 20:33
@pokemon223: i z tym się zgadzam
Odpisz
22 listopada 2019, 20:24
Krecik bajka z dzieciństwa.
Odpisz
22 listopada 2019, 19:21
I Czesi mądrze zrobili, przynajmniej im kraju nie zniszczyli. Tylko Polacy zawsze muszą szabelką machać.
Odpisz
22 listopada 2019, 22:12
@Broski: Tylko Polacy mieli jeszcze nadzieję, że Wielka Brytania i Francja pomogą.
Odpisz
23 listopada 2019, 09:08
@Grzechoooo: Nadzieja matką głupich. Liczenie na pomoc innych jest naiwne.
Odpisz
23 listopada 2019, 09:38
@Broski: masz niezłych przyjaciół
Odpisz
25 stycznia 2020, 16:37
Ale przynajmniej ich ma
Odpisz
25 stycznia 2020, 20:53
@Last_Chance: Co to za przyjaciele, na których nie można liczyć?
Odpisz
25 stycznia 2020, 21:44
@Grzechoooo: Realnii a nie wymyśleni
Odpisz
21 listopada 2019, 16:19
Z Czechami troszkę inna sytuacja ale co zrobisz
Odpisz
21 listopada 2019, 16:04
Bajka z dzieciństwa <3
Odpisz
21 listopada 2019, 15:53
Odpisz