Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jeszcze jak
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zdeklasowani znowu
Mało znany szczegół
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 listopada 2019, 20:08
Skąd ten szablon?
Odpisz
22 listopada 2019, 21:30
@nwmniemampomyslu: .
Odpisz
22 listopada 2019, 22:01
@Internetowymedrzec: .
Odpisz
23 listopada 2019, 07:47
@Undercaper:
Odpisz
23 listopada 2019, 09:26
@nwmniemampomyslu: Wiem że z Star Warsów ale z której części/seri
Odpisz
23 listopada 2019, 11:21
@nwmniemampomyslu: No właśnie
Odpisz
24 listopada 2019, 11:01
@nwmniemampomyslu: z nowego serialu Star Wars
Odpisz
24 listopada 2019, 11:02
@nwmniemampomyslu: Mandalorian
Odpisz
24 listopada 2019, 11:26
Wdzięczność
Odpisz
24 listopada 2019, 11:29
@Jadczukov: spk
Odpisz
24 listopada 2019, 13:36
dzięks
Odpisz
21 listopada 2019, 15:55
Bo to wcale nie jest tak, że zawleczka to tylko odbezpieczenie granatu.
Potem się go rzuca i kiedy ta część za którą się trzyma odpadnie odlicza się 3 sekundowy timer po którym granat eksploduje
Odpisz
21 listopada 2019, 15:55
@mikigra8888: więc można bezpiecznie trzymać odbezpieczony granat, tylko trzeba być ostrożnym
Odpisz
21 listopada 2019, 15:57
@mikigra8888: To, jak było z niemieckimi granatami?
Odpisz
21 listopada 2019, 16:00
@mikigra8888: Timer xD
To jest zapalnik czasowy/uderzeniowy
Odpisz
21 listopada 2019, 16:30
@Zjemcikanapke: Ale cel działania podobny
Odpisz
21 listopada 2019, 19:28
@Zjemcikanapke: no wiem wiem, brakowało mi słowa
Odpisz
21 listopada 2019, 22:11
@mikigra8888: znaczy raczej można go trzymać ale nie bezpiecznie
Odpisz
22 listopada 2019, 18:18
@mikigra8888: Zależy od modelu.
Odpisz
22 listopada 2019, 18:21
@mikigra8888: Ta część co wypada to łyżka
Odpisz
23 listopada 2019, 07:39
@Polish_Soldier: w niemieckich granatach trzonek był w środku pusty była tam linka przyczepiona do zapalnika a na samym dole trzonu była zaślepka żołnierz odkręcał zaślepkę pociągał za kulkę ona wyzwalała czasowy zapalnik rzucał i wybuchało
Odpisz
23 listopada 2019, 13:11
@moth12334: Znaczy wiesz nie wybuchnie ale jak ci się lekko wymsknie to masz przeje**ne (jak upadnie na ziemię kopnąć i spi***alać jak nie to rzucić)
Odpisz
22 listopada 2019, 20:19
póki nie odpadnie ten wygięty element (nie pamiętam nazwy) jesteś bezpieczny
Odpisz
22 listopada 2019, 21:43
@Domkri: Niektórzy to chyba zwą łyżką
Odpisz
21 listopada 2019, 19:36
Jak byłem mały to myślałem że yoda to normalny człowiek tylko od starości zrobił się mały i zielony
Odpisz
21 listopada 2019, 17:31
A nie jest przypadkiem tak, że zawleczka tylko zabezpiecza granat?
Odpisz
21 listopada 2019, 17:51
@JaJestemZWami: to jest Rosja/ZSRR(nie wiem możecie mnie pobić) tam jedynym zabezpieczeniem byli twoi towarzysze
Odpisz
21 listopada 2019, 19:31
@lolpandapl: Albo gdy towarzysze w nocy dopiero zakładali zabezpieczenia.
Odpisz