Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Useless_soul_of_hope

28 listopada 2019, 16:25

Mgła gęsta jak mleko

Avatar venomman

28 listopada 2019, 16:41

@Useless_soul_of_hope: obudził się w tobie poeta?

Avatar Useless_soul_of_hope

28 listopada 2019, 16:54

@venomman: Mhm. Chcesz usłyszeć fraszke?

Avatar kubarum19

28 listopada 2019, 17:00

Avatar
Konto usunięte

28 listopada 2019, 17:58

@kubarum19: Lambert Lambert ty ch*ju

Avatar PROrecker

29 listopada 2019, 00:34

całkiem całkiem.

Avatar NightShadePL

23 listopada 2019, 15:16

2018 Zimą

Avatar KubiXator

23 listopada 2019, 15:22

@NightShadePL: fallout 4 na modach czy już 5 zapowiedzieli ?

Avatar NightShadePL

23 listopada 2019, 15:38

@KubiXator: jedno i drugie

Avatar tortati5233

28 listopada 2019, 19:50

@NightShadePL: pewnie miejsce akcji następnego fallouta będzie Kraków

Avatar ALKATRAZ

28 listopada 2019, 17:11

Jedynie co najbardziej nas zatruwa to jedzenie

Avatar Rozyv

28 listopada 2019, 17:42

@ALKATRAZ: świat byłby taki piękny bez Krakowa i jedzenia

Avatar
Konto usunięte

28 listopada 2019, 17:59

@ALKATRAZ: To jedz do Afryki

Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2019, 15:07

Raz byłam w Krakowie, w zimę 2019, nie było tak źle jak mówią

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 23 listopada 2019, 15:35

Bo wyobraźcie sobie wszyscy, że to już jest przesąd/mit/nieśmieszny żart. Była wymiana pieców, było montowanie ogrzewania centralnego za darmo, jest nielegalne palenie paliwami stałymi, normy dobowe od dawna nie były, nie są i nie będą przekroczone. Jakby za 10 lat w ogóle nie było ani 1mg smogu, to i tak robiliby o tym memy, ignorując inne miasta, które mają smog w dupie. A już zakładanie maseczek w zimę to PARANOJA. Jakim trzeba być pedantem żeby chodzić w takiej maseczce, przecież to nie jest jakiś czad (CO) czy dym po spaleniu połowy miasta. To nie truje, a już w zupełności nie aktualnie, po tych wszystkich zarządzeniach i projektach unijnych.

Avatar Pomaranczowy

28 listopada 2019, 16:24

@Towarzysz777: ale dym z spalonych śmieci albo sklejek już trujący nie jest ? I nie mówię tu o Krakowie tylko o ogóle. Takie maseczki są bardziej niż potrzebne

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 28 listopada 2019, 16:25

@Pomaranczowy: A ja właśnie mówię o maseczkach w KRAKOWIE. Jak ktoś pali śmieci, to nie maseczka, tylko 997, co Cię będzie debil zatruwał

Avatar Atomlitu

28 listopada 2019, 16:04

Fajnie te Death Stranding wygląda

Avatar Legolas9988

28 listopada 2019, 16:03

Chodzi o wzrost, czy tylko o smog?

Avatar Gusel

23 listopada 2019, 15:29

A już myślałem że to tylko psy

Avatar Gekonnen

23 listopada 2019, 15:05

Urodziłem się w Krakowie...

Avatar
ddawdad

23 listopada 2019, 15:07

@Gekonnen: Współczuję.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar CupOfWater
Dodane przez: CupOfWater

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Pozdrawiam świetliki

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Frustrujące

Niezniszczalne

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka