Jestem mistrzem, jeśli chodzi o kwadratofelki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Lekko nie będzie
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niezniszczalne
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 grudnia 2019, 18:28
Pamietam jak kiedys nożem obralem 4/3 ziemniaka
I jakas taka dziwna wyrwa a czasoprzestrzeni powstala
Odpisz
27 listopada 2019, 20:30
mi sie wygodniej nożem niż obieraczką obiera, ale i tak babcia i mama opanowały to do perfekcji, plus robią to z prędkością światła
Odpisz
24 listopada 2019, 10:53
Obieraczkę se kup
Odpisz
24 listopada 2019, 10:55
@NorseWarrior:
Tuu ekspensiw ju nał dis is for ricz pipul
Odpisz
27 listopada 2019, 19:15
@NorseWarrior: I obieraczką odcinam 1/3 ziemniaka.
Odpisz
24 listopada 2019, 11:12
Kwadratofelek
Odpisz
24 listopada 2019, 10:53
Odpisz
24 listopada 2019, 10:47
Ziemniora obrać w samochód
Szacun opie
Odpisz
24 listopada 2019, 10:44
Cyberpyra
Odpisz