Nauka o składzie gleby w Afryce na pewno się nam przyda
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Żartownisie
Były nóżki, nie ma nóżek
Cel namierzony
Hobby dla faceta
Przyszłość jest piękna
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 30 listopada 2019, 23:13
Ale zawsze możesz tą informację wykorzystać
Jeżeli wiesz jaki jest skład gleby w Afryce możesz się dowiedzieć jakie mogą rosnąć na niej rośliny
Jak dowiesz się tego to dzięki matematyce obliczysz koszty przewozu marchewki uprawianej w Afryce do Holandii skąd następnie trafia do Polski
Znając postawy 'idealnego obywatela' z wosu przełożysz to na politykę i jak wpływa to na polskie rolnictwo przez co będziesz świadomym obywatelem i nie będziesz głosował na debili, a sam będziesz potrafił wyjaśnić pewną sytuację A nie bezsprzecznie wierzyć mediom
Odpisz
1 grudnia 2019, 11:44
@wilsonXcuddyXhouse: co
Odpisz
1 grudnia 2019, 21:04
@wilsonXcuddyXhouse: a do czego przydadzą się podstawy układu rozrodczego konika polnego?
Odpisz
2 grudnia 2019, 00:28
żeby... Bawić się w Zeusa
Odpisz
2 grudnia 2019, 07:45
@Peroczek: hmm... Całkiem mądre
Odpisz
2 grudnia 2019, 09:41
fmf fmf
Odpisz
30 listopada 2019, 19:11
Niektórzy uczą się wszystkiego, bo muszą, bo mają taki nacisk od rodziców, że boją się przeciwstawić by nie dostać wpie**olu.
Odpisz
1 grudnia 2019, 08:15
Albo są po prostu ambitni i to lubią
Odpisz
1 grudnia 2019, 08:25
@kubX1: Albo i tak, ale są też tacy jak wspomniałam. Niestety.
Odpisz
30 listopada 2019, 19:34
Smieszne i prawdziwe 😹😹
Odpisz
30 listopada 2019, 20:51
@bulazpasztetem: 🔒
Odpisz
26 listopada 2019, 23:07
Fajny szablonik
Odpisz
26 listopada 2019, 23:08
@Drag_on: masz tu pusty
Odpisz
26 listopada 2019, 23:10
dziękuję sequelu JejakaZeWsi
Odpisz
30 listopada 2019, 19:51
moje tłumaczenie
Ego strzeliło w górę
Odpisz
30 listopada 2019, 19:50
To oczywiste, że nie wszystko przyda się w życiu, nauczyciele też zdają sobie z tego sprawę (przynajmniej w mojej szkole) i sami mówią, że po prostu musimy przejść podstawę programową, bo takie są wymogi. Ogólnie, samo kończenie szkoły jest dosyć potrzebne, ale nie aż tak jak kiedyś. Są nowe branże i obecnie częściej patrzy się po prostu na portfolio danej osoby (co nie oznacza, że można rzucić szkołę i nie ukończyć nawet podstawówki, zawsze lepiej ją po prostu mieć)
Odpisz
30 listopada 2019, 19:28
A dlaczego niby nauka o glebie to zły pomysł?
Człowiek jest szczęśliwszy gdy ma większą wiedzę
Odpisz
30 listopada 2019, 19:46
@HusariaTV: nie do końca, czasami im mniej wiesz, tym dla ciebie lepiej...
Odpisz
26 listopada 2019, 23:36
sister- bez szkoły tymbardziej niczego nie osiągniesz 💅🏼
Odpisz