Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KS4VX

3 grudnia 2019, 17:22

Kiedyś jadłem z sokiem pomarańczowym

Avatar Pan_Olek

4 grudnia 2019, 00:42

Avatar Squirro

3 grudnia 2019, 20:55

Kutanoid

Avatar Ten_Leniacz_Netu24

3 grudnia 2019, 19:28

Jeżu myślałem że chodzi o płatki kwiatów bo mi mówili że jak się tak robi to kwiatki umierają

Avatar Towarzysz777

28 listopada 2019, 22:41

Aż pójdę spróbować

Avatar
Commonwealth

3 grudnia 2019, 08:12

@Towarzysz777: żyjesz jeszcze?

Avatar pawlikok

3 grudnia 2019, 08:16

chyba nie

Avatar Towarzysz777

3 grudnia 2019, 08:54

Pomocy, FBI otoczyło dom!

Avatar Szoniko400

3 grudnia 2019, 14:22

@Towarzysz777: a niech cię zabiorą ty chory poje*ie

Avatar Ash_Swordtower

3 grudnia 2019, 18:01

@Towarzysz777: zapraszam do mnie, do gułagu (siedzę za rozprowadzanie kuponów na Free Nut podczas NNN)

Avatar Towarzysz777

3 grudnia 2019, 18:53

@Ash_Swordtower: Spie**oliłem im, jestem aktualnie ja Syberii w igloo

Avatar Szoniko400

3 grudnia 2019, 19:10

@Towarzysz777: wracaj do nich albo sam cię tam odeślę

Avatar jejacz25

3 grudnia 2019, 17:30

Avatar Sunrise711

3 grudnia 2019, 15:44

A gdy ktoś zalewa je wódką?

Avatar komzler

3 grudnia 2019, 15:00

a ja wpi***alam je z solą.

Avatar darcus

3 grudnia 2019, 09:23

Znałem osobę z alergią na mleko która lała icetea xd

Avatar DOMINIXX5

3 grudnia 2019, 08:34

pamiętaj chemiku młody zawsze lej płatki do wody bo cie zmiecie z planszy

Avatar Shadow_years

3 grudnia 2019, 08:12

Kiedyś się zamyslilam I próbowałam zalać kakao wodą. Mama była wtedy w kuchni, popatrzyła na mnie i tylko takie :Natalia co Ty odpi***alasz

Avatar ZielonekPlay

29 listopada 2019, 07:11

Dajcie szablon

Avatar
Lord_eragon

28 listopada 2019, 19:43

Dobrze że nie kwasem,ale są różni ludzie

Avatar
Konto usunięte

28 listopada 2019, 17:58

Ja zalewam kakaukiem

Avatar d0wek

28 listopada 2019, 17:21

Ja zalewam wodę w płatkach miską.

Avatar Oldjedai

28 listopada 2019, 17:01

Bóg kiedy się o nich dowie

Avatar Mega_Groudon

28 listopada 2019, 17:08

@Oldjedai: Halińcia? Chyba Bożenka

Avatar Oldjedai

28 listopada 2019, 17:13

@Mega_Groudon: Nie ja to robiłem nie mój problem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fergus

Mało znany szczegół

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Phi!

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Równi i równiejsi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka