Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Error__404

29 listopada 2019, 07:01

Jako introwertyk potwierdzam

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar Error__404

2 maja 2021, 12:55

tak

Avatar Jestem_fajny

30 października 2024, 20:11

@Error__404: ja też

Avatar CWIRRED

16 lipca 2020, 21:38

Introwertycy to dziwaki.

Avatar Polish_Soldier

2 maja 2021, 12:56

@CWIRRED: Może, masz coś do nas?

Avatar CWIRRED

2 maja 2021, 14:29

@Polish_Soldier: Nie mam. Ale to dziwaki.

Avatar Mrs_Voider

2 grudnia 2019, 06:51

Jeśli chodzi o "introwertycy z kolegami", to ktoś tu myli ambiwertyzm z introwertyzmem.

Avatar Dardanelle

2 grudnia 2019, 15:05

@Mrs_Voider: nope.
Ambiwertyk jest czymś pomiędzy. Nie jest ani szczególnie otwarty, ani szczególnie skryty. Natomiast introwertycy też nie są zupełnie zamknięci na ludzi - raczej dobrze się czują wśród bliskich znajomych.

Avatar Nemezis_

2 grudnia 2019, 12:22

Potwierdzam zdaniem potwierdzającym

Avatar tlok25

1 grudnia 2019, 22:14

A ja nawet w necie się nie odzywam

Avatar xXkuba22Xx

1 grudnia 2019, 22:45

komentarz obrazkowy

Avatar
Konto usunięte

2 grudnia 2019, 05:38

@tlok25: ale się odezwałeś

Avatar Peroczek

2 grudnia 2019, 00:34

Avatar xXkuba22Xx

1 grudnia 2019, 22:46

a jak dla mnie podział na introwertyków i ekstrawertyków to zwykłe pie**olenie. i tak z tego wychodzi że zdecydowana większość to ambiwertycy. każdy ma jakieś typowe tylko dla siebie cechy i takie szufladkowanie ludzi nie ma sensu...

Avatar XiaTheWolf

2 grudnia 2019, 00:07

@xXkuba22Xx: Podział polega na tym, kto skąd czerpie "energie". To wszystkie stereotypy przyczepione do tego są bezsensowne. (Fun fact dla niektórych: ekstrawertycy też potrafią być nieśmiali)

Avatar xXkuba22Xx

2 grudnia 2019, 00:09

@XiaTheWolf: to czerpanie energii to tez trochę bullshit. Energie czerpie się z węglowodanów xd

Avatar
ddawdad

29 listopada 2019, 06:48

Wszystko się zgadza tylko że Baby Yoda jest super uroczy, a ja w szkole zawsze jestem tak brzydki jak w innych miejscach.

Avatar Towarzysz777

29 listopada 2019, 09:03

Yoda na tych trzech obrazkach jest brzydki?

Avatar Towarzysz777

29 listopada 2019, 09:04

Avatar Litops

29 listopada 2019, 15:23

@Towarzysz777: Nie jest już uroczy, a przystojny. To inny rodzaj piękna.

Avatar Tymek590

29 listopada 2019, 07:06

potwierdzam

Avatar Ainz_Ooal_Gown

29 listopada 2019, 07:15

@Tymek590: potwierdzam potwierdzenie

Avatar KubiXator

29 listopada 2019, 07:24

@Ainz_Ooal_Gown: zdania ekspertów są jednogłośne

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Phi!

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Zdeklasowani znowu

Rel

Fajnie że odpowiedzieli

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka