@Dexterek: Je**ć normickich, memowych elitystów. "Iść wraz z memową modą" no ja pie**olę xDDDD nie wiedziałem że """"moda"""" to jest oglądanie 10-ego reposta z reddita albo 4chana
@uszaty_kacper: 1. Nie używaj emotek
2. Nie pytaj o rzeczy oczywiste
3. Nie sprzeczaj się z tymi, którzy mają większe poparcie
4. Nie używaj "słów" w stylu "lol", "lmao" itp.
5. Nigdy, ale to nigdy nie pisz "XDDDDD"
Jakie Neko, ha tfu... Animce również nie, na jeja pod tym względem jest różnorodność, co do emotek jest jednorodność, nikt nie używa. Bożydara oczywiście, że uwielbiamy, tak jak i jego kota. Komentarz Goku Bartesa jest taką bardziej tradycją, jak Par00fki
Komentarze
Odśwież4 grudnia 2019, 16:52
Zasad jest wiele, ale najlepsi z najporządniejszych przestrzegają 5.
1.Być przyjacielskim.
2.Iść wraz z memową modą.
3.Pomagać i być aktywnym.
4.Trzymać się podstawowych zasad Jeja typu "Nie używamy emotek w komentarzach".
5.Je**ć mangozjebów.
Odpisz
5 grudnia 2019, 09:47
@Dexterek: czemu emotek nie można znaczy nie używałem ich nigdy Ale czemu
Odpisz
8 grudnia 2019, 08:36
@Dexterek: Je**ć normickich, memowych elitystów. "Iść wraz z memową modą" no ja pie**olę xDDDD nie wiedziałem że """"moda"""" to jest oglądanie 10-ego reposta z reddita albo 4chana
Odpisz
5 grudnia 2019, 09:20
mi nikt nigdy żadnych zasad nie wyjaśnił
Odpisz
4 grudnia 2019, 22:30
Witam jestem nowy
Odpisz
3 grudnia 2019, 18:34
To ja tu jestem nowy
Odpisz
3 grudnia 2019, 18:52
@uszaty_kacper: Liż dupę tym bardziej znanym, bo wtedy łatwo wybijesz się na ich plecach
Odpisz
3 grudnia 2019, 19:38
@uszaty_kacper: po prostu staraj się być miły dla innych to wystarczy
Odpisz
3 grudnia 2019, 19:58
@uszaty_kacper: Uciekaj póki jeszcze możesz
Odpisz
3 grudnia 2019, 21:53
@norek00: A czy to legalne
Odpisz
3 grudnia 2019, 23:23
@uszaty_kacper: dowód?
Odpisz
4 grudnia 2019, 01:30
@uszaty_kacper: 1. Nie używaj emotek
2. Nie pytaj o rzeczy oczywiste
3. Nie sprzeczaj się z tymi, którzy mają większe poparcie
4. Nie używaj "słów" w stylu "lol", "lmao" itp.
5. Nigdy, ale to nigdy nie pisz "XDDDDD"
Odpisz
4 grudnia 2019, 18:14
@uszaty_kacper: wolno wiadomo co robić z wiadomo jakim państwem (lub sami wiecie kim)?
Odpisz
4 grudnia 2019, 20:08
@uszaty_kacper: Wolno, jeszcze jak
Odpisz
4 grudnia 2019, 20:20
@norek00: kiedy czytam to głosem norka nie chce miś IE mocno wierzyć
Odpisz
4 grudnia 2019, 21:16
@uszaty_kacper: chodzi o Trzecią Rzeszę? Stary, tutaj jest pełno memów z wąsatym panem
Odpisz
3 grudnia 2019, 20:42
yyy... mam profil od ponad 10 lat.. za to nie ma odznaki..
Odpisz
3 grudnia 2019, 21:00
@Maly_KSIAZE: Oo, pan jeszcze żyje?
Odpisz
3 grudnia 2019, 21:22
@Ameron: od wielu, wielu lat..
Odpisz
4 grudnia 2019, 10:14
@Maly_KSIAZE: Trzymaj baobaba.
Odpisz
4 grudnia 2019, 14:29
@Szymon123PL: wytnę, potnę, utnę, wyrąbię w całości..
Odpisz
4 grudnia 2019, 07:50
Xd
Odpisz
4 grudnia 2019, 07:50
@Mati200416: 👍
Odpisz
4 grudnia 2019, 07:51
@Mati200416: lmao
Odpisz
4 grudnia 2019, 07:52
@Mati200416: właśnie tego nie należy robić
Odpisz
3 grudnia 2019, 18:35
Zasada 3 pierwiastek z 2 : kochać Mrożona
Odpisz
3 grudnia 2019, 18:51
@haslo123: Albo je**ć go bez mydła
Odpisz
3 grudnia 2019, 18:53
@haslo123: nie
Odpisz
3 grudnia 2019, 18:24
Zasada 12: musisz być życiowym przegrywem i nie osiągnąć nic w życiu lub udawać bo cię większość zjedzie za twoje sukcesy
Odpisz
3 grudnia 2019, 18:18
Jejacy kochają emotki
Odpisz
3 grudnia 2019, 18:14
Zasady na Jeja :
1.Każdy nowy Jejowicz musi zwracać się do Graylanda "Mistrzu Graylandzie"
2.Zawsze przestrzegać zasady 1.
3.Wielbić słodkie dziewczyny z Kocimi uszkami, Psimi uszkami, właściwie, to słodkie dziewczyny z jakimikolwiek uszkami i ogonami.
Odpisz
3 grudnia 2019, 18:15
@Grayland: jako osoba która tu jest 5 lat mówię
przestrzegać tej trzeciej zasady
Odpisz
3 grudnia 2019, 20:43
@Tymek590: a co jeśli dziewczyna ma ogon z przodu??
Odpisz
3 grudnia 2019, 20:47
@Maly_KSIAZE: jeszcze lepiej
Odpisz
3 grudnia 2019, 20:49
@Tymek590: mocne słowa jak na 5-latka.. *powiedział 10-latek*
Odpisz
29 listopada 2019, 20:44
siema jestem tu nienowy
Odpisz
29 listopada 2019, 23:34
rozumiem
Odpisz
29 listopada 2019, 20:48
No to po pierwsze
Lubimy Neko
Po drugie
Kochamy Bożydara
Po trzecie
Dajemy czerwone komentarzowi GokuBartesa
Odpisz
Edytowano - 29 listopada 2019, 20:50
od kiedy pierwsze jest obowiązującą zasadą?
Odpisz
29 listopada 2019, 20:50
@MemePaladin399: od wtedy kiedy się tu pojawiłem
Odpisz
29 listopada 2019, 20:51
nigdy o tym nie słyszałem oraz nikt mi o tym nie mówił
Odpisz
29 listopada 2019, 20:52
@MemePaladin399: sumie racja dawno tu nie byłem więc nie wiem czy zasady do których przywykłem dalej obowiązują
Odpisz
29 listopada 2019, 20:56
Od kiedy jesteś na Jeja?
Odpisz
29 listopada 2019, 20:57
od 13 czerwca
Odpisz
29 listopada 2019, 20:58
że założyłeś konto czy zacząłeś korzystać z jeja?
Odpisz
29 listopada 2019, 21:00
@MemePaladin399: zacząłem korzystać od 1 ale konto założyłem 13
Odpisz
Edytowano - 29 listopada 2019, 21:02
tam jest "z kilkuletnim stażem" nie "z półrocznym stażem"
nawet wtedy ta zasada nie obowiązywała
Odpisz
29 listopada 2019, 21:02
@MemePaladin399: ale to to samo bo wszystko na jeja zmienia się w przeciągu kilku miesięcy
Odpisz
29 listopada 2019, 21:05
To prawie nowy, to nawet nie pełny rok
Odpisz
29 listopada 2019, 21:05
Nigdy nie słyszałem takiej zasady, odkąd jestem tutaj 8 lat. To opcjonalne dla weebów. Pierwszą zasadą jest zakaz używana emotek.
Odpisz
29 listopada 2019, 21:06
mimo to podałeś jedną fałszywą i dwie najbardziej znane
Odpisz
29 listopada 2019, 21:07
@Szymon123PL: tಠ jest podstawowa zasada na wszystkich takich portalach więc się nie liczy
Odpisz
Edytowano - 29 listopada 2019, 21:09
no nie wszystkich, bo przecież są takie, na których można ich używać normalnie, albo ironicznie
Odpisz
29 listopada 2019, 21:30
co to Neko?
Odpisz
Edytowano - 29 listopada 2019, 21:32
Jakie Neko, ha tfu... Animce również nie, na jeja pod tym względem jest różnorodność, co do emotek jest jednorodność, nikt nie używa. Bożydara oczywiście, że uwielbiamy, tak jak i jego kota. Komentarz Goku Bartesa jest taką bardziej tradycją, jak Par00fki
Odpisz
29 listopada 2019, 21:32
@Drag_on: takie coś
Odpisz
29 listopada 2019, 21:33
@Drag_on: kotodziewczyny
Odpisz
29 listopada 2019, 21:35
fuj
Odpisz
29 listopada 2019, 21:38
je**c Neko
Odpisz
29 listopada 2019, 21:39
zatwierdzam!
Odpisz
29 listopada 2019, 21:39
neko to kot
Odpisz
3 grudnia 2019, 18:03
Odpisz
29 listopada 2019, 20:53
Boży powinien być wdzięczny takim jejaką za tłumaczenie nowym zasady
Odpisz