Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To musiało być męczące
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 sierpnia 2020, 07:16
@KontoUsunięte: co
Odpisz
29 stycznia 2021, 16:23
jajco
Odpisz
30 listopada 2019, 10:25
Ja płacze przy filmie "Mała księżniczka". Co ze mną nie tak?
Odpisz
30 listopada 2019, 10:28
Odpisz
30 listopada 2019, 13:25
@Chiroaka: Ja płakałem na Kubusiu puchatku
Odpisz
30 listopada 2019, 13:35
Ja kiedyś płakałem przy krojeniu cebuli, ale teraz zakładam do tego gogle spawalnicze.
Odpisz
Edytowano - 30 listopada 2019, 13:43
@KufelMleka: wystarczy skórka od chleba w usta i ona wchłonie enzymy z cebuli
Odpisz
30 listopada 2019, 16:05
Albo gogle spawalnicze które szczelnie ochronią twoje oczy. I jeszcze pozostaje pewna ważna kwestia: Co wygląda głupiej, skórka chleba w ustach czy gogle spawacza na twarzy?
Odpisz
Edytowano - 30 listopada 2019, 16:45
@KufelMleka: a jak ktos nie ma gogli?
Odpisz
30 listopada 2019, 16:50
Pozostaje płacz i zgrzytanie zębów, ewentualnie może użyć maski przeciwgazowej.
Odpisz
30 listopada 2019, 16:52
@KufelMleka: lub skórka od chleba
Odpisz
30 listopada 2019, 16:54
Wiesz, nie każdy ma zawsze pod ręką chleb...
Odpisz
30 listopada 2019, 16:56
@KufelMleka: kazdy ma w domu chleb. A przynajmniej wiecej ludzi go ma niz gogle xD
Odpisz
30 listopada 2019, 17:04
Ale nie każdy nosi chleb przy sobie. A co jeśli przyjdzie ci kroić cebulę w lesie albo na chodniku w mieście? Chleba tak nagle nie znajdziesz, a maskę lub gogle zawsze możesz nosić na sobie albo w plecaku.
Odpisz
30 listopada 2019, 17:08
@KufelMleka: po co mam nosić maskę?
Odpisz
30 listopada 2019, 17:21
Na wypadek ataku gazowego.
Odpisz
3 grudnia 2019, 19:13
@KufelMleka:
Odpisz
3 grudnia 2019, 20:14
@KufelMleka: Albo bułki
Odpisz
3 grudnia 2019, 20:15
po co mam nosić nóż i cebulę
Odpisz
3 grudnia 2019, 21:02
a ktoś tu mówił o nożu?
Odpisz
3 grudnia 2019, 21:04
@Przemek572: Czym pokroisz cebulę?
Odpisz
3 grudnia 2019, 21:05
zembami
Odpisz
3 grudnia 2019, 21:06
@PieselArcheolog: ku*wa jakbyś podzekał to byś wiedział popsułeś wszystko ide płakać do mamy i powiem mojrmu tetr ż by cie pasatem zabrał.vteraz ty pisz o dzwonieniu do psyxhiatryka bo ludzie wolą jak kroisz nożem a nie znakiem biż zębami pozatym jak ku*wa zębami w masce przeciwgazowej
Odpisz
3 grudnia 2019, 21:09
zrozumiałem jedno zdanie z twojej wypowiedzi
Odpisz
3 grudnia 2019, 21:10
jaskiniowcy noży nie mieli, a mięso jakoś cieli.
Odpisz
3 grudnia 2019, 21:11
@PieselArcheolog: Czytaj powoli
Odpisz
3 grudnia 2019, 21:12
@Przemek572: kamieniem. Zaostrzonym. No to po ch*j łazić z zaostrzonym kamieniem i cebulą. Nie mówiąc o masce eo spawania
Odpisz
3 grudnia 2019, 21:15
przeczytalem powoli i dalej połowy nie rozumiem
Odpisz
3 grudnia 2019, 21:15
masz maskę bo akurat szedłeś do ziomka spawać. Masz kamień bo lubisz je kolekcjonować. Cebula wypadła babci z torby, ale zanim zdążyłeś oddać to przejechała ją ciężarówka, więc poszedłeś dalej. I zgłodniałeś, a cebulę sobie wziąłeś.
Odpisz
3 grudnia 2019, 21:16
@Przemek572: sprawa wyjaśniona
Odpisz
5 grudnia 2019, 21:52
@PieselArcheolog: To nie lepiej zjeść w całości?
Odpisz
6 grudnia 2019, 08:49
a jak chcesz się z kimś podzielić?
Odpisz
6 grudnia 2019, 14:36
@PieselArcheolog: Polak to cebula więc macie siebie na wzajem
Odpisz
30 listopada 2019, 10:44
Myślę że mogę to powiedzieć jeszcze ostatni raz
ŁUUUKAASZZ PIIIISSZCZEEK
Odpisz
4 grudnia 2019, 05:48
@Portinio: A teraz Słoweńcy
Odpisz
3 grudnia 2019, 22:04
Gratuluję!!!
Odpisz
3 grudnia 2019, 22:03
Odwrócony mem.
Odpisz
3 grudnia 2019, 21:19
Rzygam tym gównem
Odpisz
3 grudnia 2019, 20:00
Antymem zawsze spoko
Odpisz
3 grudnia 2019, 19:23
Ja płakałam na ostatniej części Harry'ego Pottera
Odpisz
30 listopada 2019, 11:08
A mnie się osobiście Titanic nie podobał
Odpisz
30 listopada 2019, 11:09
+1
Odpisz
30 listopada 2019, 11:12
fakt, i mozna bylo uronić łzę. Szczególnie na ostatniej scenie
Odpisz
30 listopada 2019, 09:48
Zmiana stron
Odpisz
30 listopada 2019, 10:08
ok
Odpisz