Za chwilę bólu dostałem czekoladę, ale fajnie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Przerwa na herbatkę
Deal życia
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 grudnia 2019, 21:02
Szkoda, że ja nie byłam na żadnym :(
Odpisz
4 grudnia 2019, 23:05
@kasiakiku: czekaj, co
Odpisz
5 grudnia 2019, 15:22
@BardzoOryginalnaNazwa: Jestem nieszczepiona
Odpisz
5 grudnia 2019, 15:27
@kasiakiku: Skoro jesteś nieszczepiona nie powinnaś już dawno być martwa?
Odpisz
5 grudnia 2019, 15:47
@BardzoOryginalnaNazwa: Jak widać, JESZCZE żyję
Odpisz
8 lipca 2020, 12:18
@kasiakiku: idz sie zaszczep
Odpisz
13 lipca 2020, 19:31
@Drag_on: Sama nie mogę, nieletnia jestem
Odpisz
17 sierpnia 2020, 13:12
@kasiakiku: przesyłam wyrazy współczucia, może jak uda ci się nie przezebiec i do żyjesz 18 to pójdziesz się zaszczepić, a nie możesz do tego przekonać rodziców czy coś? Czy tu nie chodzi oto że rodzice są anty-szczepionkowi tylko są jakieś inne problemy
Odpisz
12 grudnia 2019, 15:23
Czemu jak wpisałem/am bytom to mi to wyskoczyło??
Odpisz
30 listopada 2019, 13:27
Ja podczas mojego szczepienia kopnąłem pielęgniarkę w twarz xD
Odpisz
30 listopada 2019, 13:30
@EnderKGunner34: Dobrze jej tak
Odpisz
30 listopada 2019, 13:39
@Mega_Groudon: xDDD
Odpisz
4 grudnia 2019, 14:33
@Mega_Groudon: bruh
Odpisz
4 grudnia 2019, 16:04
@axis551: ile masz lat?
Odpisz
4 grudnia 2019, 18:09
@bulazpasztetem: ¿?
Odpisz
4 grudnia 2019, 18:34
@bulazpasztetem: Po co pan ta informacja?
Odpisz
4 grudnia 2019, 20:26
@axis551: no ike lat masz
Odpisz
4 grudnia 2019, 20:36
@bulazpasztetem: (powiedz że sześć)
Odpisz
4 grudnia 2019, 20:55
@EnderKGunner34: siedem
Odpisz
4 grudnia 2019, 21:06
@bulazpasztetem: O ty...
Odpisz
4 grudnia 2019, 21:57
@bulazpasztetem: Jestem nienarodzonym płodem
Odpisz
4 grudnia 2019, 22:43
@axis551: gratulacje
Odpisz
4 grudnia 2019, 22:45
@EnderKGunner34: cha cha real smooth
Odpisz
4 grudnia 2019, 17:09
Ja się śmiałem
Odpisz
30 listopada 2019, 13:14
Zacznij oddawać krew, będzie jeszcze większy stonks. O ile nie boisz się igieł, bo ja się boję strasznie
Odpisz
30 listopada 2019, 13:15
@Mega_Groudon: ja miałem tyle pobrań krwi że jak widzę igłę lub strzykawkę to raczej przewracam oczami że w końcu skończy mi się krew
Odpisz
30 listopada 2019, 13:18
Znaczy, krew jest przez organizm produkowana, więc takiego problemu nie powinno być, ale kto wie
Odpisz
30 listopada 2019, 13:19
@Mega_Groudon: mały ja kiedyś inaczej myślał
Odpisz
30 listopada 2019, 13:28
@Mega_Groudon:
Ja boję się samej krwi, mam hemofobię
Odpisz
30 listopada 2019, 13:41
@Martix_Love: ja też
Odpisz
4 grudnia 2019, 15:17
Jak byłem mały, to się nie bałem, ale teraz sram w gacie
Odpisz
4 grudnia 2019, 15:12
Ja nigdy nie miałam nic za szczepiania :(
Odpisz
30 listopada 2019, 14:02
Mały Yoda to gówno.
Odpisz
4 grudnia 2019, 14:27
@Kirrra:
Odpisz