memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
6 grudnia 2019, 10:41
łoj się piłowało malucha na ręcznym... uroki 2005
Odpisz
4 grudnia 2019, 16:04
nooby ja to se fendtem po polu jeździłem
6 grudnia 2019, 10:40
@HusariaTV: Ja 60-letnim Deutzem
4 grudnia 2019, 16:14
Dzisiaj miałem pierwsze jazdy
4 grudnia 2019, 17:19
@kola3492: i jak wypadek czy udana jazda?
4 grudnia 2019, 17:34
@Nikodem8378: Udany wypadek
4 grudnia 2019, 19:44
@Nikodem8378: Instruktor powiedział, że wszystkie studzienki kanalizacyjne są moje
4 grudnia 2019, 16:32
Nadal tak robię
30 listopada 2019, 16:46
Slabe, slabe
30 listopada 2019, 21:12
@bulazpasztetem: widze że kolega lubi strzałki w dół
@bulazpasztetem: 🔒
4 grudnia 2019, 17:03
@bulazpasztetem:
4 grudnia 2019, 17:24
@pjodeer124: brawo dales komentarz taki jak kazdy inny bądz dumny
4 grudnia 2019, 18:16
@bulazpasztetem: i do tego też
4 grudnia 2019, 20:29
@pjodeer124: dzieki byku
4 grudnia 2019, 23:00
@bulazpasztetem: prosze?
5 grudnia 2019, 01:42
@pjodeer124: dzienki to dla mnienzaszczyt ze od ciebie dostalem kludke
30 listopada 2019, 15:22
Ja pamietam jak po mojej ulicy (auta po niej jada raz na ruski rok) moglem sie przejechac traktorem pana orajacego nam pore uprawne
30 listopada 2019, 15:02
Pamiętam to
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież6 grudnia 2019, 10:41
łoj się piłowało malucha na ręcznym... uroki 2005
Odpisz
4 grudnia 2019, 16:04
nooby ja to se fendtem po polu jeździłem
Odpisz
6 grudnia 2019, 10:40
@HusariaTV: Ja 60-letnim Deutzem
Odpisz
4 grudnia 2019, 16:14
Dzisiaj miałem pierwsze jazdy
Odpisz
4 grudnia 2019, 17:19
@kola3492: i jak wypadek czy udana jazda?
Odpisz
4 grudnia 2019, 17:34
@Nikodem8378: Udany wypadek
Odpisz
4 grudnia 2019, 19:44
@Nikodem8378: Instruktor powiedział, że wszystkie studzienki kanalizacyjne są moje
Odpisz
4 grudnia 2019, 16:32
Nadal tak robię
Odpisz
30 listopada 2019, 16:46
Slabe, slabe
Odpisz
30 listopada 2019, 21:12
@bulazpasztetem: widze że kolega lubi strzałki w dół
Odpisz
4 grudnia 2019, 16:04
@bulazpasztetem: 🔒
Odpisz
4 grudnia 2019, 17:03
@bulazpasztetem:
Odpisz
4 grudnia 2019, 17:24
@pjodeer124: brawo dales komentarz taki jak kazdy inny bądz dumny
Odpisz
4 grudnia 2019, 18:16
@bulazpasztetem: i do tego też
Odpisz
4 grudnia 2019, 20:29
@pjodeer124: dzieki byku
Odpisz
4 grudnia 2019, 23:00
@bulazpasztetem: prosze?
Odpisz
5 grudnia 2019, 01:42
@pjodeer124: dzienki to dla mnienzaszczyt ze od ciebie dostalem kludke
Odpisz
30 listopada 2019, 15:22
Ja pamietam jak po mojej ulicy (auta po niej jada raz na ruski rok) moglem sie przejechac traktorem pana orajacego nam pore uprawne
Odpisz
30 listopada 2019, 15:02
Pamiętam to
Odpisz