I dlatego nie chodzę do sklepu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Frustrujące
Płać pan
Były nóżki, nie ma nóżek
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 grudnia 2019, 22:55
Z wszystkich wymienionych jedynie boję się absolutnej ciemności.
Odpisz
5 grudnia 2019, 21:19
Dla tego płace karta choć i tak mimo że zapłacę a nie pozbieram rzeczy ona zaczyna kasować innych przez co na tej za małej kasie jest jeszcze mniej miejsca przez co się boje że ktoś zabierze mi moje rzeczy
Odpisz
6 grudnia 2019, 05:10
@Shiminusu: kasjerki nie robią na złość klientom że zapi***alają z kasowaniem rzeczy, tylko po prostu wiedzą że jeśli będą szli każdemu tak na rękę to ludzie w kolejce się będą wku*wiać bo sorry ale ludzie to zwierzęta które nie rozumieją nawet jeśli sami za chwilę będą w takiej sytuacji
Ps zawsze staram się by oddzielać zakupy klienta którego właśnie kasuję od tego którego właśnie skasowałam
Odpisz
6 grudnia 2019, 11:05
@Mimikkyu: Złota kobieta
Odpisz
6 grudnia 2019, 11:22
@Mimikkyu: nie zawsze dokładniej mam na myśli biedronki gdzie jest jedna kasa na duży sklep a żeby doczekać się drugiej kasjerki to trzeba się naprosić
Odpisz
6 grudnia 2019, 06:33
Jestem kinda dorosły, a i tak boję i będę się bał kosmitów i piorunów kulistych
Odpisz
6 grudnia 2019, 02:10
Ciemnosc powinna byc najnizej poniewaz w niej moze znajdowac sie wszystko oprocz swiatla
Odpisz
Edytowano - 5 grudnia 2019, 23:10
Czyli w nocy w Wenecji Klaun morderca płynący na rekinie który zmarł kilka lat temu doganian nas przy kasie gdy choeasz pieniądze?
Według tego schematu to była by najstraszniejsza rzecz na świecie
Odpisz
5 grudnia 2019, 22:11
Klauny Mordercy jeszcze gorsi...
Przynajmniej dla mnie bo mam lekką klourofobię
Odpisz
5 grudnia 2019, 21:42
Po to masz portfel
Odpisz
5 grudnia 2019, 21:42
albo kartę
Odpisz
2 grudnia 2019, 11:31
Dlaczego na początku myślałem, że ten rekin to jakiś tańczący murzyn?
Odpisz
2 grudnia 2019, 11:36
@DinoSummer: Ja myślałem, że to jakaś rakieta.
Odpisz
2 grudnia 2019, 16:05
@DinoSummer: Ja pomyślałem że to typ robiący daba
Odpisz
2 grudnia 2019, 11:37
Kasy samoobsługowe kocham
Odpisz