@Demon_123: Ludzie z pokolenia "Baby boom", czyli wyżu demograficznego mającego miejsce po IIWŚ. Roczniki 1946-65 mniej więcej.
A przypadku Polski można do tego podpiąć wyż demograficzny w stanie wojennym, kiedy nie miał człowiek co robić to robił dzieci.
@chupacabra001: My mamy dwa wyże, a na zachodzie był jeden po wojnie. Wyż z lat 80 miał styczność komputerami w młodości więc ich bym nie wrzucał do "boomerów"
@Grewest: Ja się tylko trzymam definicji słowa "boomer" i jego etymologii którą przywiało z zachodu. W każdym kraju boomerami zostają inne roczniki.
Nawiasem mówiąc boomera nie definiuje się poprzez styczność z nowymi technologiami. Uwierz mi lub nie, ale znam paru fachowców z roczników 1946-65, którzy potrafią zagiąć niejednego młodziana w branży IT. Zwłaszcza w takich dziedzinach jak na przykład asembler, który jest wynalazkiem lat 40-stych zdaje się i używa się go do dziś.
Komentarze
Odśwież15 grudnia 2019, 16:49
Bożydarze dlaczego to przetłumaczyłeś
Odpisz
15 grudnia 2019, 18:56
@mate202: OP to przetłumaczył.
Odpisz
17 grudnia 2019, 16:02
@ultron64: właśnie nie
Odpisz
2 lipca 2021, 00:15
@mate202: Ale ja jestem OP.
Odpisz
16 października 2020, 05:55
Ten reak mem poniżej jest niepotrzebny. Robi sie z tego Normicki mem. Sam górny kafelek by wystarczył wiec cos ci nie wyszło opie
Odpisz
14 grudnia 2019, 15:03
Czemu to coś ma usta w miejsce ku*asa
Odpisz
13 grudnia 2019, 17:11
Odpisz
13 grudnia 2019, 14:12
Co to są boomerzy? \____/
Odpisz
13 grudnia 2019, 14:24
@Demon_123: Ludzie z pokolenia "Baby boom", czyli wyżu demograficznego mającego miejsce po IIWŚ. Roczniki 1946-65 mniej więcej.
A przypadku Polski można do tego podpiąć wyż demograficzny w stanie wojennym, kiedy nie miał człowiek co robić to robił dzieci.
Odpisz
13 grudnia 2019, 14:49
@chupacabra001: thx m8
Odpisz
13 grudnia 2019, 15:51
@chupacabra001: My mamy dwa wyże, a na zachodzie był jeden po wojnie. Wyż z lat 80 miał styczność komputerami w młodości więc ich bym nie wrzucał do "boomerów"
Odpisz
Edytowano - 13 grudnia 2019, 17:05
@Grewest: Ja się tylko trzymam definicji słowa "boomer" i jego etymologii którą przywiało z zachodu. W każdym kraju boomerami zostają inne roczniki.
Nawiasem mówiąc boomera nie definiuje się poprzez styczność z nowymi technologiami. Uwierz mi lub nie, ale znam paru fachowców z roczników 1946-65, którzy potrafią zagiąć niejednego młodziana w branży IT. Zwłaszcza w takich dziedzinach jak na przykład asembler, który jest wynalazkiem lat 40-stych zdaje się i używa się go do dziś.
Odpisz
13 grudnia 2019, 16:19
Wiecie że to są usta? A nie ten głośnik?
Odpisz
13 grudnia 2019, 16:44
@kubarum19: Ja nie wiem jak to można
Pomylić z głośnikiem
Odpisz
13 grudnia 2019, 14:16
Ja:a ch*j rozladujesz sie to poczujesz życie
Zlap se od sąsiada
To mi przeczytaj
ZAMKNIJ SIĘ JEST 6 RANO!
Odpisz
2 grudnia 2019, 19:15
Boomerowy ojciec/matka, kiedy nie odbierzesz telefonu, bo miałeś wyciszony:
Odpisz
2 grudnia 2019, 21:14
Ten sam boomerowy ojciec/matka gdy nie odbierze twoich 5 połączeń
Odpisz
2 grudnia 2019, 19:03
Nie patrz na tą buzię którą ma ten telefon przy stopach, nie warto
Odpisz
2 grudnia 2019, 19:06
@lampa_stolowa: myślałem że buzia to głośnik
Odpisz
2 grudnia 2019, 19:08
ja też.
Odpisz
2 grudnia 2019, 19:23
To chyba jest tak specjalnie, że niby "ukryte znaczenie".
Odpisz
2 grudnia 2019, 19:03
telefon tak nei dziala
Odpisz