Trzeba było zostać na Polsacie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Pozdrawiam świetliki
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Jeszcze jak
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 grudnia 2019, 23:58
😭Czemu już nie puszczają kreskówek typu Danny Phantom lub Z Życia Nastoletniego Robota? Za reboot/remake (OCZYWIŚCIE UDANY) tego drugiego dałbym się poćwiartować.
Odpisz
14 grudnia 2019, 00:26
@Ja_czyli_Ja: na nicktoons nocami leci Phantom a o te drugie nie wiem
Odpisz
14 grudnia 2019, 09:43
@Ja_czyli_Ja: Czy ktoś powiedział: Z ŻYCIA NASTOLETNIEGO ROBOTA!!!???
Odpisz
14 grudnia 2019, 23:36
@DinoSummer: TAK. Boję się tylko że gdyby to zreebutowali to byłoby zbyt cringe'owe a Jenny stałaby się typową Dżesiką lub inną Arianą Grandę.
Odpisz
15 grudnia 2019, 00:14
@Ja_czyli_Ja: Spokojnie, ponieważ:
1. Nickelodeon robi dobre rebooty.
2. Nick współpracuje teraz z Netflixem i prawdopodobnie zrobi reboot.
3. Będzie fanowski reboot, który będzie perfekcyjny.
Odpisz
13 grudnia 2019, 19:57
Odpisz
13 grudnia 2019, 17:16
Odpisz
13 grudnia 2019, 15:38
Odpisz
13 grudnia 2019, 15:34
Odpisz
13 grudnia 2019, 15:22
Za dziecka wyobrażałam sobie, że takie coś by przeszło. Na szczęście nigdy nie próbowałam
Odpisz
11 grudnia 2019, 06:54
mm vore
Odpisz
13 grudnia 2019, 15:10
@nightcube: Kościół jest darmowy
Odpisz
13 grudnia 2019, 15:01
Odpisz
13 grudnia 2019, 15:01
Vore
Odpisz
13 grudnia 2019, 14:44
Odpisz
11 grudnia 2019, 08:48
Odpisz