One mają osobny długopis do każdego słowa w zeszycie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Północne Węgry
Młodzi gniewni
Powodzenia
Jakby trochę nie fair
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 stycznia 2022, 23:10
Nie żeby coś, ale od jakichś paru lat prowadzę krótszą wersję podręcznika z historii, ale nawet to nie pomaga w zakuwanie dat
Odpisz
13 grudnia 2019, 21:27
Nie zgadzam się, jestem dziewczyną i mam totalny burdel w zeszycie, brzydko piszę i wszystko jest jednym kolorem napisane
Jeszcze nauczyciele się trudzą rozczytując te Egipskie hieroglify
Odpisz
19 sierpnia 2020, 00:52
@MangleTheFoxy123: mam tak samo
Odpisz
17 lutego 2021, 09:08
@MangleTheFoxy123: Ja też
Odpisz
3 stycznia 2020, 23:45
moj zeszyt to 40% notatek i 60% mniej więcej czegoś takiego:
Odpisz
3 stycznia 2020, 23:46
@OsypankaBulDupiarz: wysłałbym zdjęcie zeszytu ale został w szafce w szkole
Odpisz
10 grudnia 2019, 20:21
To nie prawda, jestem chłopakiem a mam kolorowy. Z kolorowego jest się łatwiej uczyć a oto dowód
Odpisz
13 grudnia 2019, 11:45
@wario45: a mi z kolorowego bolą oczy i jak od kogoś spisuje zaległośći to nie parze tylko staram się dobyślać całe szczęście że Zad... s... nie pszą na kolor
Odpisz
17 grudnia 2019, 17:00
@wario45: Szacun za tak ładnie prowadzony zeszyt.
Odpisz
16 grudnia 2019, 06:35
Ja tam kolorowych pisaków nie używam do pisania notatek bo pisze w zeszycie po to by nie mieć jedynki (ucze się z podręcznika)
Odpisz
15 grudnia 2019, 09:34
Jestem dziewczyną i tylko mazakiem podkreślam co po niektóre podpunkty w zadaniach
Odpisz
12 grudnia 2019, 08:27
Gdy jakiś Niebinarny to zobaczy
Odpisz
10 grudnia 2019, 07:39
Chromastone!
Odpisz
10 grudnia 2019, 15:34
@darcus: Jeden z lepszych kosmitów
Odpisz
10 grudnia 2019, 16:52
@Mega_Groudon: Wszyscy byli fajni. No, może oprócz molestache'a. Molestache to ci*ta i ch*j.
Odpisz
10 grudnia 2019, 16:58
@darcus: Masz na myśli Kretowąsa? Jeżeli tak to nie ma czego po nim oczekiwać. To jeden z "Najgorszych"
Odpisz
10 grudnia 2019, 18:01
@Mega_Groudon: Najgorsi mają jakiś sens. On już w założeniu jest ch*jowy.
Odpisz
10 grudnia 2019, 18:03
@darcus: Nie wszyscy kosmici są do walki. Ewolucja tak nie działa
Odpisz
10 grudnia 2019, 18:57
@Mega_Groudon: Tu nie chodzi o niezdolność do walki, tylko o te wąsy xD
Odpisz
10 grudnia 2019, 19:00
@darcus: Świetne są, o co ci chodzi?
Odpisz
10 grudnia 2019, 19:05
@Mega_Groudon: Dobra, nie dogadamy się.
Odpisz
10 grudnia 2019, 18:30
Ja pisząca ołówkiem :
Odpisz
10 grudnia 2019, 07:55
O ku*wa, teraz jestem dziewczyną... z tym, że używam ich żeby oznaczyć co jest wyjątkowo ważne, a nie do zapisania każdego słowa innym... No ale jednak
Odpisz
10 grudnia 2019, 00:59
Z tego co mi wiadomo to jestem samicą tego gatunku, ale ten historyczny obraz utwierdza mnie w przekonaniu że jednak nie.
Odpisz
9 grudnia 2019, 22:50
Ja mam osobną kredkę (nie stać mnie na podkreślacze) do podkreślania tematów w każdym zeszycie
Odpisz
4 grudnia 2019, 09:29
Podziwiam dziewczyny, które potem potrafią się z takiego zeszytu nauczyć
Odpisz
4 grudnia 2019, 09:48
jestem chłopakiem, ale jeśli coś mam na kolorowo jest znacznie łatwiej
Odpisz
4 grudnia 2019, 17:00
@Rozyv: rozumiem podkreślić temat albo definicję, nawet u chłopaków, ale każdą linijkę innym kolorem jak to robi większość dziewczyn to lekka przesada
Odpisz
9 grudnia 2019, 19:59
Podziwiam ludzi, którzy w ogóle umieją się uczyć z zeszytów.
Odpisz
9 grudnia 2019, 22:42
Moja nauczycielka od biologii robi takie notatki że wszystkiego idzie się z nich dowiedzieć. Od początku liceum nie otworzyłem podręcznika praktycznie w ogóle, jestem w 2 klasie na rozszerzeniu.
Odpisz
9 grudnia 2019, 22:21
ja zazwyczaj nawet długopisu nie mam
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2019, 18:19
Jak pisałam kolorowym długopisem w zeszytach... w podstawówce.
Odpisz