Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Llamada

16 stycznia 2022, 23:10

Nie żeby coś, ale od jakichś paru lat prowadzę krótszą wersję podręcznika z historii, ale nawet to nie pomaga w zakuwanie dat

Avatar MangleTheFoxy123

13 grudnia 2019, 21:27

Nie zgadzam się, jestem dziewczyną i mam totalny burdel w zeszycie, brzydko piszę i wszystko jest jednym kolorem napisane

Jeszcze nauczyciele się trudzą rozczytując te Egipskie hieroglify

Avatar Loginamika04

19 sierpnia 2020, 00:52

@MangleTheFoxy123: mam tak samo

Avatar Liya11qwq

17 lutego 2021, 09:08

Avatar OsypankaBulDupiarz

3 stycznia 2020, 23:45

moj zeszyt to 40% notatek i 60% mniej więcej czegoś takiego:

Avatar OsypankaBulDupiarz

3 stycznia 2020, 23:46

@OsypankaBulDupiarz: wysłałbym zdjęcie zeszytu ale został w szafce w szkole

Avatar wario45

10 grudnia 2019, 20:21

To nie prawda, jestem chłopakiem a mam kolorowy. Z kolorowego jest się łatwiej uczyć a oto dowód

Avatar Tonie

13 grudnia 2019, 11:45

@wario45: a mi z kolorowego bolą oczy i jak od kogoś spisuje zaległośći to nie parze tylko staram się dobyślać całe szczęście że Zad... s... nie pszą na kolor

Avatar VixiV

17 grudnia 2019, 17:00

@wario45: Szacun za tak ładnie prowadzony zeszyt.

Avatar Jejowczka_Spod_Kamyczka

16 grudnia 2019, 06:35

Ja tam kolorowych pisaków nie używam do pisania notatek bo pisze w zeszycie po to by nie mieć jedynki (ucze się z podręcznika)

Avatar TheKotlet

15 grudnia 2019, 09:34

Jestem dziewczyną i tylko mazakiem podkreślam co po niektóre podpunkty w zadaniach

Avatar PanzerHans

12 grudnia 2019, 08:27

Gdy jakiś Niebinarny to zobaczy

komentarz obrazkowy

Avatar darcus

10 grudnia 2019, 07:39

Chromastone!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Mega_Groudon

10 grudnia 2019, 19:00

@darcus: Świetne są, o co ci chodzi?

Avatar darcus

10 grudnia 2019, 19:05

@Mega_Groudon: Dobra, nie dogadamy się.

Avatar MaslanyChleb

10 grudnia 2019, 18:30

Ja pisząca ołówkiem :

Avatar Brind

10 grudnia 2019, 07:55

O ku*wa, teraz jestem dziewczyną... z tym, że używam ich żeby oznaczyć co jest wyjątkowo ważne, a nie do zapisania każdego słowa innym... No ale jednak

Avatar CookieKitty

10 grudnia 2019, 00:59

Z tego co mi wiadomo to jestem samicą tego gatunku, ale ten historyczny obraz utwierdza mnie w przekonaniu że jednak nie.

Avatar Ajoke

9 grudnia 2019, 22:50

Ja mam osobną kredkę (nie stać mnie na podkreślacze) do podkreślania tematów w każdym zeszycie

Avatar
problematico

4 grudnia 2019, 09:29

Podziwiam dziewczyny, które potem potrafią się z takiego zeszytu nauczyć

Avatar Rozyv

4 grudnia 2019, 09:48

jestem chłopakiem, ale jeśli coś mam na kolorowo jest znacznie łatwiej

Avatar patrolowy__

4 grudnia 2019, 17:00

@Rozyv: rozumiem podkreślić temat albo definicję, nawet u chłopaków, ale każdą linijkę innym kolorem jak to robi większość dziewczyn to lekka przesada

Avatar
Krzakoslaw

9 grudnia 2019, 19:59

Podziwiam ludzi, którzy w ogóle umieją się uczyć z zeszytów.

Avatar julianus03

9 grudnia 2019, 22:42

Moja nauczycielka od biologii robi takie notatki że wszystkiego idzie się z nich dowiedzieć. Od początku liceum nie otworzyłem podręcznika praktycznie w ogóle, jestem w 2 klasie na rozszerzeniu.

Avatar SweetCookies

9 grudnia 2019, 22:21

ja zazwyczaj nawet długopisu nie mam

Avatar taranee4545

Edytowano - 9 grudnia 2019, 18:19

Jak pisałam kolorowym długopisem w zeszytach... w podstawówce.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Północne Węgry

Młodzi gniewni

Powodzenia

Jakby trochę nie fair

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka