Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Hobby dla faceta
Nie idź!
Nie znoszę kleszczy
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 stycznia 2025, 15:17
Wydaje mi się że to nie polska miała podobną flagę jako pierwsza
Odpisz
5 kwietnia 2023, 21:36
Połowa z tych flag to regiony Austri jakby co.
Odpisz
9 grudnia 2019, 14:57
A która serio była pierwsza?
Odpisz
7 lipca 2020, 08:14
@d0wek: czech
Odpisz
5 grudnia 2019, 16:09
Dla podróżników w czasie
Odpisz
9 grudnia 2019, 15:36
@wiemnie: Osobiście uważam że ta flaga jest lepsza dla Polski, tylko bez herbu.
Odpisz
9 grudnia 2019, 15:55
@Brachiozaur08: Czy możesz uzasadnić swoje zdanie?
Odpisz
9 grudnia 2019, 16:15
to chyba ta od Dmowskiego
Odpisz
9 grudnia 2019, 17:47
Biały, czerwony i niebieski jako flagi odwołujące się do słowiańskiego pochodzenia Polski, podobnie jak flagi Czech, Rosji, Słowacji, Serbii itd. Biały i czerwony pozostaje, więc ich symbolika również, a do niebieskiego można coś wymyśleć. Sama flaga była też używana w czasie powstania styczniowego więc wcale nie jest wyjęta z dupy.
Odpisz
9 grudnia 2019, 18:01
@Brachiozaur08: *wymyślić
Odpisz
12 grudnia 2019, 19:46
@Brachiozaur08: Ewentualnie jakbyśmy stworzyli coś a la Jugosławia z Czechami i Słowacją (nie wiem jak by to się nazywało, może Polska-Czechosłowacja) to wtedy bardziej by pasowała taka flaga
Odpisz
12 grudnia 2019, 20:04
@Buras: ej
Odpisz
15 grudnia 2019, 15:08
@Brachiozaur08: Ten jeździec - to chyba symbol litewski. Czy jest to jakaś flaga z Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Bo jeśli tak, to Litwa się przyczepi. O ile Polacy może mówią, że "fajnie było mieć przyjaciela", o tyle Litwa z tego co wiem twierdzi, że została wykorzystana. Później po I wojnie światowej też były konflikty. Które skończyły się przejęciem Wilna przez upozorowany bunt. Więc stosunki z Litwą nie są za dobre.
Dlatego Litwa się naprawdę obrazi, jak na Polskiej fladze będą jakieś litewskie symbole
Odpisz
15 grudnia 2019, 22:11
@Sharlatan: Napisałem ku*wa że bez herbu
Odpisz
16 grudnia 2019, 06:43
@Brachiozaur08: O kur*a, rzeczywiście, przepraszam
Odpisz
17 grudnia 2019, 00:33
@Sharlatan: Wybaczam i przepraszam że nakrzyczałem
Odpisz
10 grudnia 2019, 07:41
A Malta? :v
Odpisz
Edytowano - 5 grudnia 2019, 14:56
Co to jest Tyrol
Odpisz
5 grudnia 2019, 16:08
@SpokoLoko420: Tyrol to taki region gdzieś wna granicy Austrii, Niemiec i Włoch.
Górki, góry i hale generalnie
Odpisz
9 grudnia 2019, 15:49
@Wielkopolanin: zjazd tyrolski?
Odpisz
9 grudnia 2019, 16:54
@SpokoLoko420: Te regiony Austrii zaznaczone na czerwono,wyróżniają się tym,o czym wspomniał @Wielkopolanin ,generalnie to takie Podhale wyżej położone.
Odpisz
9 grudnia 2019, 15:17
Jeszcze Alzacja ma odwróconá flagę Polski.
Odpisz
5 grudnia 2019, 14:38
Utrecht, hmm
Duurstede Castle. The gate stands open. In this case, it might be wise to lower one's head a little; it might be wise to wait when space permits.
Odpisz
5 grudnia 2019, 14:22
A obecna flaga polski nie powstała dopiero w 1945?
Odpisz
5 grudnia 2019, 16:09
Była używana w okresie wojen napoleońskich
Odpisz
5 grudnia 2019, 13:58
A Bohemia
Odpisz
5 grudnia 2019, 13:57
Jeszcze Grenlandia do tego
Odpisz
5 grudnia 2019, 13:53
Jak to przejdzie to prosiłbym kota Bożydara o usunięcie watermarka na dole z lewej
Odpisz
5 grudnia 2019, 13:32
Opie naprawdę nie mogłeś przyciąć?
Odpisz