Polska ambasada myśli, że serial Wiedźmin powstał na podstawie gry wideo
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Fajnie że odpowiedzieli
Dobrze czasem się oderwać
Niegrzeczny Oskarek
Hobby dla faceta
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 grudnia 2019, 12:43
ale się Sapkowski zdenerwował #!#$!
Odpisz
4 grudnia 2019, 12:44
@Ajgorak: jak by co to post już poprawili
Odpisz
9 grudnia 2019, 16:06
@Ajgorak: a wypowiadał się coś na ten temat?
Odpisz
9 grudnia 2019, 18:57
@xXkuba22Xx: nie wiem
Odpisz
1 czerwca 2024, 10:13
@Ajgorak: Nie. Tam było coś, że do Sapkowskiego to doleciało, ale, że szybko zmienili, to się rozeszło.
Odpisz
9 grudnia 2019, 16:56
Serial na podstawie gry z opowieściami bazowanymi na książce.
Odpisz
4 grudnia 2019, 16:01
No bo jest robiony na podstawie gry. A że gra była robiona na podstawie książki to inna sprawa.
Odpisz
9 grudnia 2019, 12:47
@Mijak: nie, gra jest zrobiona na podstawie książki. Jej fabuła dzieje się po wydarzemiah książkowych. W serialu zaś będzie to, co wydarzyło się w książce i nie zapowiada się na razie, aby tknęli dzieje gry. Tak więc serial jest na podstawie książki, a nie gry.
Odpisz
9 grudnia 2019, 13:09
@Nocta: łósz
Odpisz
9 grudnia 2019, 16:54
@baarts: bardziej czepianie się szczegółów
Odpisz
9 grudnia 2019, 15:30
Ah...
Odpisz
4 grudnia 2019, 13:33
Gdyby nie gry to nawet tego serialiku by nie było.
Odpisz
9 grudnia 2019, 12:42
Gdyby nie Sapkowski, to by gier Wiedźmina nie było :v Ja się nie dziwie, że może być wkurzony o to, też bym była gdyby ktoś moje uniwersum przypisywał komuś innemu.
Odpisz
4 grudnia 2019, 13:08
Odpisz
4 grudnia 2019, 12:44
Sapkowski już się przewraca w Temerii
Odpisz