Moja polonistka pracy oddawaniu i omawianiu wypracowań miala zwyczaj wypisywać 3 najgorsze błędy, pomimo ze to bylo anonimowe to czułem sie bardzo źle jak wszystkie trzy pochodziły z mojego wytworu
@staxom: To coś z jego avatara to mim mim z serialu dla dzieci ,,Kasia i mim-mim" czy coś takiego
Czasami siostra ogląda więc wiem
Serio siostra ogląda
Naprawdę
@Big_Chungus: mam takiego nauczyciela histori. Raz mu powiedziałam że nie chce by czytał moje odpowiedzi, a on powiedział coś w stylu "A ty się nie musisz na nic zgadać." I wyszedł z sali
Komentarze
Odśwież9 grudnia 2019, 12:07
Módlmy się... Idźmy w Pokoju All Mighta
Jemu niech będą dzięki...
Odpisz
9 grudnia 2019, 12:53
na mszę z takimi modlitwami bym poszła, smaaaaaashhhh
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2019, 12:56
@limetien: w imię lodu, ognia i włosów polskich, Shoto
Odpisz
9 grudnia 2019, 13:32
no i takie modlitwy będę rozumieć
Odpisz
9 grudnia 2019, 15:43
@limetien: amen
Odpisz
9 grudnia 2019, 17:38
@PanP0tezny: o witaj
Odpisz
9 grudnia 2019, 16:12
Moja polonistka pracy oddawaniu i omawianiu wypracowań miala zwyczaj wypisywać 3 najgorsze błędy, pomimo ze to bylo anonimowe to czułem sie bardzo źle jak wszystkie trzy pochodziły z mojego wytworu
Odpisz
9 grudnia 2019, 13:39
2/10 bo brokuł
Odpisz
9 grudnia 2019, 15:57
@MemeMaster28: MEMEMASTER28
Odpisz
9 grudnia 2019, 18:55
@staxom: STAXOM
Odpisz
17 sierpnia 2020, 23:57
@MemeMaster28: MEMEMASTER28
Odpisz
9 grudnia 2019, 15:38
U nas nauczycielka od HiSu mówiła nasze błędy na głos, bez podawania nazwisk. Przynajmniej było śmiesznie
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2019, 13:40
Memy o szkole są relatable.
Ale nie dla mnie, bo jestem zabawką Kasii.
Odpisz
9 grudnia 2019, 15:56
@MajnkraftAlusiek: c O ¿
Odpisz
9 grudnia 2019, 16:23
@staxom: To coś z jego avatara to mim mim z serialu dla dzieci ,,Kasia i mim-mim" czy coś takiego
Czasami siostra ogląda więc wiem
Serio siostra ogląda
Naprawdę
Odpisz
9 grudnia 2019, 13:11
I tak nauczyciel zniechęca ucznia do przedmiotu.
Odpisz
9 grudnia 2019, 13:08
Nauczyciel nie ma prawa ku*wa zrobić czegoś takiego
Odpisz
9 grudnia 2019, 13:06
Takim nauczycielom należy się publiczna egzekucja
Odpisz
8 grudnia 2019, 18:55
Będę naprawde szczęśliwa, jeśli przejdzie na główną
Odpisz
5 grudnia 2019, 21:53
Dlaczego on ku*wa czyta twoje odpowiedzi przed całą klasą
Odpisz
Edytowano - 5 grudnia 2019, 21:55
@Big_Chungus: mam takiego nauczyciela histori. Raz mu powiedziałam że nie chce by czytał moje odpowiedzi, a on powiedział coś w stylu "A ty się nie musisz na nic zgadać." I wyszedł z sali
Odpisz
5 grudnia 2019, 22:35
@toster_chan: wtf
Odpisz
5 grudnia 2019, 23:38
@toster_chan: ale wiesz że możesz go zgłosić
Odpisz
6 grudnia 2019, 07:08
@nazyk: na policję, chciałem to napisać, ale nie umiałem znaleźć tego wątku
Odpisz
6 grudnia 2019, 07:44
@Big_Chungus: do dyrektora lub pedagoga byś musiał najpierw
Odpisz
6 grudnia 2019, 07:27
A ja w tedy bym poszedł dyrektorki i jej powiedział, że nie dość, że złamał rodo to jeszcze mnie przed klasą ośmieszyła
Odpisz
5 grudnia 2019, 21:50
czemu pytania okazuja sie zle?
Odpisz
5 grudnia 2019, 21:52
miałam na myśli że odpowiedzi są źle, nie bijcie mnie proszę
Odpisz
5 grudnia 2019, 21:54
@toster_chan: Kiedy robisz mema o tym, że wszyscy się z Ciebie śmieją, ale popełniasz drobny błąd i teraz wszyscy się z Ciebie śmieją
Odpisz
5 grudnia 2019, 21:54
@toster_chan: i tak cię kocham za Deku
Odpisz
5 grudnia 2019, 22:00
@toster_chan: to pójdź z tym do dyrektora, on łamie rodo i Cię ośmiesza.
Odpisz
5 grudnia 2019, 21:51
Jak dla mnie nauczyciel nie powinien czytać czyiś odpowiedzi, od zbłaźnienia się jest odpowiedź ustna.
Odpisz
5 grudnia 2019, 21:47
ja kiedy tak mam :(
Odpisz
5 grudnia 2019, 21:47
Zrób strzelaninę, skoro jesteś cichym dzieciakiem
Odpisz